Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Financování

Společnost John Deere vidí Českou republiku jako trh s velkým potenciálem. Právě proto se rozhodla podpořit služby, které našim zákazníkům nabízíme a iniciovala spuštění značkového financování John Deere Financial spolu se společností UniCredit Leasing CZ. Kontaktujte svého prodejce a zjistěte, zda není právě John Deere Financial optimálním řešením vašeho požadavku.

 

Podívejte se na přehled aktuálních akcí John Deere Financial ZDE.

Využijte výhodného financování na nejnovější zahradní a komunální techniku John Deere

Kupte si nyní nejnovější techniku John Deere a financujte ji za fixní úrok 0,99% p. a. od 0% akontace až po dobu 4 let. Kampaň se vztahuje na novou vybranou zahradní a komunální techniku značky John Deere (skladové zásoby a nové objednávky) - kompaktní traktory, zahradní traktory série X7-X9, 1500/1600, Z997R a užitková vozidla Gator (855D, TS, TX, XUV, HPX). Více informací zde.

Kupte si nyní použitý stroj John Deere

Akce se vztahuje na všechny použité stroje John Deere prodávané autorizovanými prodejci John Deere, minimální pořizovací cena
10 000 EUR, maximální stáří stroje při vstupu do financování je 5 let. Více informací zde.

Po dobu financování získáte

Nabídka platí na nákup nové techniky značky John Deere v kategorii samochodné řezačky, sklízecí mlátičky a samochodné postřikovače. 10% z financované hodnoty může být využito na pořízení techniky jiných značek. Po dobu financování získáte zdarma strojní pojištění, povinné ručení a licenci JDLink Connect, která je nejvyšším stupněm licence JDLink. Ta Vám kromě přenosu telematických dat nabídne i funkci WDS* (Wireless Data Transfer), díky které můžete přenášet mezi stroji i agronomická data (například výnosové a předpisové mapy), která se Vám ukládají na Váš účet myJohnDeere.com. Úroková sazba je 2,99% p.a. Více informací zde.

 

Pro více informací o akčním financování kontaktujte prosím našeho obchodníka ve Vašem regionu.

Kontaktujte svého zástupce

 

John Deere Financial je poskytován společností UniCredit Leasing CZ, a.s. Želetavská 1525/1, 140 10 Praha 4