Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
21. 4. 2017

PowrSpray Tour 2017 - Předpremiéra na českých polích

Nový model postřikovače John Deere R4050i byl představen již na Agritechnice 2015. Od té doby uběhly dva roky a nový postřikovač se dostal ke své premiéře na českých polích. Začátkem dubna se uskutečnila předváděcí akce napříč Českou republikou – PowrSpray Tour 2017. Proč právě PowrSpray? Název vychází z názvu inteligentního systému plnění s rychlostí až 1200 l/min. Během své předváděcí cesty ...

Více informací

13. 4. 2017

Nám na obsahu záleží - HarvestLab

NIR senzor vyvinula firma John Deere spolu s firmou Carl Zeiss AG již před více než 10 lety. Tehdy bylo hlavním účelem senzoru měření sušiny při sklizni silážní kukuřice či zavadlé píce. Jelikož John Deere byl první výrobce sklízecí řezačky vybavenou převodovkou pro plynulé nastavení délky řezanky z místa řidiče, nedala na sebe dlouho čekat technologie AutoLOC.

Více informací

3. 4. 2017

Rozšiřte svůj potenciál - Akční nabídka kompaktních traktorů

Pokud letos využijete zvýhodněného financování John Deere Finance s úrokem 0,99 % k nákupu traktoru John Deere 3036E, dostanete k němu zdarma čelní nakladač John Deere D160 v hodnotě 100 000 Kč (bez DPH). K traktoru John Deere 1026R nyní dostanete zdarma přední tříbodový závěs kategorie 0 i s vnějším hydraulickým okruhem v celkové hodnotě přes 50 000 Kč (bez DPH). A tím nekončíme!

Více informací


3. 4. 2017

King Agro otevírá novou továrnu na výrobu ramen pro postřikovače John Deere

Výhradní partner společnosti John Deere, společnost King Agro, otevřel nový výrobní závod v Picassentu poblíž španělské Valencie. Je určený na výrobu revolučních postřikových ramen z uhlíkových vláken, které byly představeny loni na novém samochodném postřikovači R4050i.

Více informací

31. 3. 2017

Ohlédnutí za John Deere Snow Tour

Podívejte se na ohlédnutí za naší zimní akcí John Deere Snow Tour 2017. Předvedli jsme traktory John Deere se zimním příslušenstvím Matev a také vozidlo Gator se zimními pásy. Jak vše dopadlo naleznete v naší galerii.

Více informací

27. 3. 2017

BUĎTE CHYTŘEJŠÍ NEŽ VÁŠ SOUSED A NAKUPUJTE NA SPLÁTKY VÝHODNĚJI NEŽ ZA HOTOVÉ

Značkové financování John Deere Financial nabízí jednoduché a praktické řešení pro financování nákupu nových strojů John Deere. A to nejen zemědělských, ale i komunálních nebo zahradních.

Více informací