Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
26. 6. 2017

Manipulátor Kramer KT 559 v AGRO Kluky

V polovině měsíce června jsme prostřednictvím střediska Ovčáry předali první velký zemědělský manipulátor Kramer. Historicky prvním majitelem kramerácké vlajkové lodi s označením KT559 se stala společnost AGRO Kluky hospodařící na výměře 1700 ha v okresu Kutná Hora. Hlavní nasazení tohoto nového manipulátoru bude především v rostlinné výrobě, na kterou jsou v Klukách zaměřeni.

Více informací

23. 6. 2017

Je dobojováno

Určitě jste jej minimálně zaznamenali, nebo se do něj i aktivně zapojili, řeč je o Evropském mistrovství řidičů 2017.

Více informací

19. 6. 2017

„Škorpíci“ odhazují zelenobílý plášť

Od 1. června 2017 se náš trh se zemědělskými teleskopickými manipulátory rozrostl o další stroje špičkového německého výrobce Kramer. Tyto stroje nejsou na první pohled příliš známé, ale již na ten druhý si zkušený pozorovatel všimne povědomých tvarů a provedení.

Více informací


16. 6. 2017

Výstava Naše Pole opět s naší účastí

Ve dnech 13.-14.6.2017 proběhla v Nabočanech u Chrudimi tradiční výstava odrůd, ochrany a výživy zemědělských plodin, která je spojená i s výstavou zemědělské techniky. Naše středisko Nový Dvůr se této hojně navštěvované akce účastní každým rokem, letošní expozici si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Více informací

14. 6. 2017

Polní den BEDNAR po roce opět v Městci Králové

Letošní ročník Polního dne BEDNAR, kterého jsme tradičně partnery, se po roce opět vrátil na pozemky Zemědělské společnosti Sloveč a.s. V tomto roce navíc slaví společnost BEDNAR již 20 let od svého založení. Pojďte si proto s námi prohlédnout 20 fotografií zachycujících Polní den BEDNAR, tak jak jsme jej viděli my.

Více informací

2. 6. 2017

Zahradní a komunální technika ve Vyškově

Ve dnech 24. a 25. května jsme se zúčastnili 4. ročníku výstavy DemoGreen. Výstava je každoročně zaměřená na technologie pro péči o zeleň, dřeviny a veřejné plochy. V rámci naší výstavní plochy si návštěvníci mohli vyzkoušet komunální techniku John Deere, kompaktní nakladače Kramer a populární užitková vozidla Gator. Premiéru na českém trhu zde měly nové traktoru John Deere 2R.

Více informací