Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
27. 3. 2017

BUĎTE CHYTŘEJŠÍ NEŽ VÁŠ SOUSED A NAKUPUJTE NA SPLÁTKY VÝHODNĚJI NEŽ ZA HOTOVÉ

Značkové financování John Deere Financial nabízí jednoduché a praktické řešení pro financování nákupu nových strojů John Deere. A to nejen zemědělských, ale i komunálních nebo zahradních.

Více informací

24. 3. 2017

Nechte se svést novým Téčkem

V loňském roce se na českých polích objevila již třetí generace oblíbené řady T. A to v podobě předváděcího kusu T670 HillMaster. Novinkou ale nebyla pouze sklízecí mlátička. Poprvé se totiž do sklizně zapojila i žací lišta s proměnlivou délkou stolu John Deere 600X. Pojďme se společně podívat na zkušenosti z jejich společného provozování.

Více informací

22. 3. 2017

Výkonné baterie John Deere za akční ceny

Využijte akční nabídku na nákup výkonných baterií John Deere.

Více informací


20. 3. 2017

Týden ve znamení manipulační techniky KRAMER

Druhý březnový týden proběhla v České republice předváděcí KRAMER DEMO TOUR. Akce proběhla ve dvou regionech - Strom Západ a Strom Sever. Cílem bylo představení širokého výrobního portfolia německého výrobce manipulační techniky firmy KRAMER.

Více informací

15. 3. 2017

Úspěšné zákaznické dny na téma sklizeň

Výrobní závod John Deere v německém Zweibrückenu navštívily od listopadu do února, v rámci akce Harvesting Customer Days, přes čtyři desítky zemědělců z různých koutů České republiky. Návštěvníkům se díky této ojedinělé akci naskytla možnost nahlédnout pod pokličku výroby sklízecích mlátiček John Deere řady W, T a S.

Více informací

12. 3. 2017

Ocenění SIMA za inovace

Nejnovější výsledky výzkumu a vývoje společnosti John Deere byly na veletrhu SIMA 2017, který se konal v Paříži od 26. února do 2. března, oceněny jednou medailí Silver Award a dvěma medailemi Special Mention Awards.

Více informací

Kalendář akcí

28. 03. 2017,

Bednar Tour 2017

Traktor John Deere 8320R + Terraland TN 3000 HD7R + Ferti-box. Přesvědčte se o přínosech profilového hnojení na svém poli.

Více informací

04. 04. 2017,

John Deere PowrSpray Tour 2017

Podívejte se, jak pracuje nový postřikovač John Deere R4050i. Přesvědčte se na vlastní oči, jak funguje systém PowrSpray!

Více informací