Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Connected Combine = žně ve 21. století

Connected Combine je balíček inteligentních řešení, který zahrnuje vzdálený přístup a diagnostiku, automatické řízení stroje, telematiku a komplexní péči. Je výsledkem intenzivního vývoje technologií, do kterých společnost John Deere investuje 3,8 miliónu eur denně. Výsledkem bylo právě obohacení technologií sklízecích mlátiček o nejvýznamnější průkopnická řešení jako John Deere AMS, AutoTrac, inteligentní seřízení sklízecí mlátičky, Harvest Smart a řešení RDA.

Podívejte se, jak jsme předváděli naší předváděcí sklízecí mlátičku John Deere S680i s balíčkem Connected Combine zákazníkům na poli u České Lípy:

 

Skutečné partnerství při sklizni
Když investujete do sklízecí mlátičky John Deere, nezískáte pouze jeden z nejvyspělejších a nejúčinnějších sklízecích strojů na světě. Získáte rovněž podpůrnou síť specialistů, která je zaměřena na pomoc při sklizni. Jsme zde ode dne předání stroje, abychom se přesvědčili, že od své sklízecí mlátičky od samého počátku získáte maximum. Každý sklizňový specialista je pravidelně školen a certifikován, aby dokázal zajistit maximalizaci výkonnosti a doby provozuschopnosti vašeho stroje. Pomohou vám a vaší obsluze využívat všechna možná nastavení včetně moderní elektroniky pro maximální využití vašich strojů.

Co Vám nabízí Connected Combine:Connected Combine

AutoTrac
Systém automatického řízení včetně dokumentace

Remote Display Access /RDA/
Vzdálený přístup uživatele do displeje kombajnu

JDLink Ultimate
Monitoring provozu a nastavení stroje

Service ADVISOR Remote
Vzdálený přístup servisu do diagnostiky stroje

FarmSight balíček
Systém komplexní péče o stroj = vzdálený dozor s poradenstvím

 

 

 

 

Pro více informací o balíčku Connected Combine navštivte speciální prezentaci o Connected Combine nebo kontaktujte některého z našich prodejců.