Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Agritechnica 2017

12. 11. 2017, Hannover

Ve dnech 12.-18.11.2017 ožije výstaviště v Hannoveru největší zemědělskou výstavou v Evropě s názvem Agritechnica 2017. Společně s námi si tento zemědělský svátek můžete užít ve svém rodném jazyce, a to díky našim produktovým specialistům, kteří pro Vás budou po celou výstavu k dispozici na stánku John Deere, Kramer i Pronar.

A na co se můžete těšit na stánku John Deere?

- Stánek o rozloze více než 4500 m2
- Nový traktor 6250R s novým joystickem CommandPro
- Nový traktor 5R s panoramatickou střechou
- Nový kombajn řady S700
- Farmsight stanoviště – detailní vysvětlení přínosů a prodejní podpory
- mnoho dalšího...

Technologie John Deere oceněné medailemi Agritechnica

1x zlatá medaile: Systém StalkBuster firmy Kemper

Pod kukuřičným adaptérem Kemper je do rámu integrovaný mulčovač, který rozdrtí strniště a není již poté nutné další mulčování. Systém zajišťuje nízký řez těsně nad zemí a skvělé kopírování. Kompletní rozrušení strniště eliminuje přirozené prostředí pro vývoj larvy zavíječe kukuřičného ve stoncích, a snižuje tak riziko výskytu fusarií. Rovněž mizí překážky jako objemné rostlinné zbytky, které ztěžují následné obdělávání půdy.

   


1x stříbrná medaile: systém závaží do kol EZ Ballast Wheels

Jedná se o nový systém závaží do kol s názvem EZ Ballast Wheels, který představuje univerzální řešení pro dotížení traktorů. Tento systém obsluze umožňuje velmi rychle a bez použití nářadí připojit nebo odebrat závaží na předních a zadních kolech. Na každé přední kolo může být instalováno jedno závaží o hmotnosti 250 kg, zadní kola mohou být vybavena dvěma 250kg závažími. Flexibilní rozložení hmotnosti umožněné tímto systémem umožňuje lepší trakci a menší zhutnění půdy na poli.

   


1x stříbrná medaile:  Systém integrovaného navádění nářadí AutoTrac

Tento systém řídí traktor i řádkový kultivátor prostřednictvím kamery a GPS navigace tak, že plevel je účinně a efektivně likvidován i při vysoké rychlosti. Byl vyvinut ve spolupráci s dceřinou firmou Monosem a umožňuje dosahovat vysoké pracovní rychlosti až 16 km/h. Systém využívá kameru umístěnou na kypřiči a satelitní přijímač StarFire John Deere, funkční je nejen na rovným řádcích, ale i ve svazích a v rozích. Traktor je řízen stejným způsobem, tzn. kamerou a přijímačem GPS StarFire. 

   


Těšíme se na Vaší návštěvu!