Administrátor propagace

Pro naši provozovnu v Praze 9 - Horní Počernice, areál P3 Park hledáme vhodného kandidáta na pozici ADMINISTRÁTOR PROPAGACE.

Náplň práce:

  • prodej propagačních předmětů
  • správa e-shopu
  • komunikace s dodavateli
  • správa skladu propagace
  • administrativní práce

Požadavky:

  • SŠ vzdělání
  • znalost AJ na komunikativní úrovni
  • uživatelská znalost programů Office
  • zkušenosti s administrací internetového obchodu výhodou
  • znalost účetního programu HELIOS výhodou
  • samostatnost, zodpovědnost, předpoklady pro týmovou spolupráci
  • proaktivní přístup k plnění zadaných úkolů
  • příjemné vystupování, časová flexibilita, ochota učit se novým věcem

Nabízíme:

  • příjemné pracovní prostředí ve stabilní společnosti, dobrá dostupnost MHD
  • pracovní smlouva na plný úvazek, zaškolení
  • notebook a mobilní telefon
  • odpovídající mzda a odměny
  • stravenky v hodnotě 100,- Kč, 5 týdnů dovolené
  • firemní kurzy angličtiny
  • možnost se kariérně rozvíjet v rámci společnosti
  • firemní akce a další benefity

Místo výkonu práce: Praha 9 - Horní Počernice, P3 Park

Nástup: 3/2019