Mzdová /-ý účetní

Náplň práce:

  • práce v systému HELIOS Green
  • kontrola evidence pracovní doby zaměstnanců
  • kompletní zpracování mezd a mzdové agendy (cca pro 450 karet)
  • zpracování statistik, výkazů
  • roční zúčtování daní
  • poradenství a konzultace zaměstnancům v oblasti mezd
  • komunikace s příslušnými úřady a zastupování společnosti při kontrolách

Požadavky:

  • min. SŠ vzdělání
  • praxe na pozici mzdové účetní alespoň 2 roky
  • znalost právních předpisů vztahujících se k pracovní pozici
  • znalost IS HELIOS Green výhodou
  • ŘP sk. B výhodou
  • odpovědnost, pečlivost, samostatnost
  • prozaměstnanecký přístup

Nabízíme:

  • pracovní smlouvu na plný úvazek
  • příjemné pracovní prostředí ve stabilní a prosperující společnosti
  • notebook, mobilní telefon i pro soukromé využití
  • stravenky, 5 týdnů dovolené
  • možnost odborného vzdělávání
  • odpovídající mzdu a odměny

Místo výkonu práce: centrála společnosti Praha 9 – Vinoř

Nástup: dle domluvy

Zájemci o nabízenou pozici mohou zaslat svůj profesní životopis na adresu Simona.Trostova@stromc.cz

Bližší informace podá Ing. Simona Trostová, tel: +420 725 687 220