Obsluha předváděcího samojízdného postřikovače John Deere

Náplň práce:

  • obsluhování nejmodernějších samojízdných postřikovačů John Deere v rámci ČR
  • základní prezentace předváděných strojů zákazníkům
  • přesuny postřikovačů dle požadavků prodejní sítě v rámci ČR – po ose či zajištění přepravy
  • základní pravidelná údržba strojů
  • reporty z provozu předváděcích strojů
  • účast na výstavách v rámci ČR – např. Techagro, Země Živitelka a menší regionální výstavy

Požadovaný profil uchazeče:

  • SŠ vzdělání nebo vyučen s maturitou, zemědělský směr výhodou
  • ŘP skup. B, T
  • zkušenosti s obsluhou tažených nebo samojízdných postřikovačů podmínkou
  • uživatelská znalost PC
  • přátelský přístup k moderním technologiím – strojové GPS navigace, mobilní technologie
  • zkušenosti s technikou John Deere výhodou, nikoliv však podmínkou
  • časová flexibilita a ochota cestovat
  • odpovědnost, samostatnost, pečlivost

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • plnou podporu servisních a prodejních středisek napříč ČR (aktuálně přes 35 míst)
  • odborné zaškolení, a to i u výrobce v zahraničí (s českým překladem)
  • práci se špičkovou zemědělskou technikou a moderními technologiemi
  • dobré finanční ohodnocení
  • notebook, mobilní telefon
  • stravenky, 5 týdnů dovolené

Místo výkonu práce:

  • nejbližší servisně-obchodní středisko uchazeče, avšak předvádění strojů v rámci celé ČR

Nástup: možný ihned nebo dle domluvy

Zájemci o nabízenou pozici mohou zaslat svůj profesní životopis na adresu Marek.Fikejs@stromc.cz

Bližší informace podá pan Marek Fikejs, DiS., tel: +420 725 687 275