Prodejce zemědělské techniky pro střediska Kostomlaty nad Labem a Záboří

Hledáme nové členy obchodního týmu na pozici Prodejce / Prodejkyně zemědělské techniky JOHN DEERE, KRAMER, KUHN, BEDNAR, PRONAR na okresech  Mladá Boleslav, Mělník, Litoměřice, Česká Lípa, Praha –východ, Děčín, Ústí na Labem.

Náplň práce:

  • udržování a rozvíjení obchodních vztahů se stávajícími zákazníky
  • aktivní vyhledávání a oslovování nových zákazníků ve svěřeném regionu
  • zpracování poptávek, vyhotovování nabídek, kalkulace
  • účast na obchodních jednáních, uzavírání obchodních smluv
  • mapování trhu konkurence
  • zodpovědnost za plnění plánu prodeje
  • účast na výstavách a veletrzích, polních dnech, výjezdech a exkurzích u výrobců zemědělské techniky

Požadavky:

  • min. SŠ vzdělání (zemědělský obor výhodou)
  • podmínkou je praxe na pozici obchodního zástupce pro zemědělskou techniku v délce trvání min. 2 roky
  • znalost zemědělské problematiky
  • obchodní dovednosti
  • samostatnost, flexibilita, schopnost nalézt řešení, výborná komunikace a schopnost přesvědčit
  • ambice být úspěšný a dosahovat co nejlepších výsledků
  • ochota cestovat
  • ŘP skupiny B; skupiny T, B a E výhodou
  • uživatelská znalost prostředí Windows a MS Office
  • základy angličtiny výhodou, ale není podmínkou

Nabízíme:

  • stabilní zázemí prosperující společnosti
  • odborné školení + John Deere University
  • možnost kariérního růstu
  • prodejní podporu produktových manažerů
  • motivační mzdové ohodnocení, základní měsíční mzdu + provize z prodeje, roční odměny za splněné úkoly
  • práci se špičkovou zemědělskou technikou
  • služební automobil i k soukromým účelům, notebook, mobilní telefon
  • 5 týdnů dovolené, stravenky v nominální hodnotě 100,- Kč aj.

Místo výkonu práce: Středisko Kostomlaty nad Labem, Záboří – Kly, Roudnice nad Labem

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Kontakt : Michal Červinka, michal.cervinka@stromc.cz