Provozní účetní pro středisko Lnáře

Pro naši společnost STROM Praha a.s - servisní středisko (pneuservis) ve Lnářích hledáme vhodnou kandidátku/kandidáta na pozici provozní účetní.

Náplň práce:

  • práce na plný úvazek – místo výkonu Lnáře (zaučení částečně v Horažďovicích
  • minimálně SŠ vzdělání ekonomického směru
  • velmi dobrou práci s PC = výborná znalost MS Office (především Word, Excel, Outlook)
  • spolehlivost, komunikativnost

Požadavky:

  • péče o skladové hospodářství s vedením skladové evidence
  • práce se servisními zakázkami
  • vystavování faktur
  • zadávání došlých faktur
  • administrativní práce (zařazování dokladů, evidence oběhu dokladů, práce v systému HELIOS – zaučíme)

Nabízíme:

  • různorodou práci
  • malý kolektiv
  • příspěvek na stravování (stravenky)
  • 1 týden dovolené navíc
  • dobré platové ohodnocení
  • nástup možný ihned nebo dle dohody

Zájemci o nabízenou pozici mohou zaslat svůj profesní životopis na adresu jana.pickova@stromc.cz, případné další informace na tel. 725 687 240 (Bc. Jana Picková)