Skladník, servisní technik agropneu

Hledáme pro svoji provozovnu skladu a servisu agropneumatik v Praze 9 - Horních Počernicích vhodného kandidáta na funkci skladník, servisní technik agropneu.

Náplň práce:

  • příjem, výdej, skladování pneu
  • vedení skladové evidence
  • servisní práce pneu (montáž, demontáž, opravy)
  • rozvoz pneu
  • povinnost spolupracovat při interních auditech kvality

Požadavky:

  • SO technického směru nebo ÚSO s maturitou
  • manuální zručnost
  • praxe v servisu pneu vítána
  • uživatelsky PC – orientace ve skladových zásobách vedených na PC
  • ŘP sk. BE
  • průkaz řidiče VZV výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • odborné zaškolení a profesní růst
  • technické zázemí
  • základní mzdu + pohyblivou složku závislou na kvalitě odvedené práce
  • stravenky, 5 týdnů dovolené

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Zájemci o nabízenou pozici mohou zaslat svůj profesní životopis na adresu karel.hendrych@stromc.cz, případné další informace na tel. 724 250 320 p. Hendrych