Skladník náhradních dílů - Vinoř

Pro naši společnost hledáme vhodného kandidáta na pozici Skladník do skladu náhradních dílů.

Požadavky:

  • střední odborné nebo úplné střední (SO a ÚSO) nejlépe technického směru
  • praxe na pozici skladníka
  • práce s PC na uživatelské úrovni, orientace v programu Helios výhodou
  • ŘP sk. B
  • průkaz řidiče na vysokozdvižný vozík
  • odpovědnost, pečlivost
  • komunikativnost

Náplň práce:

  • příjem a výdej náhradních dílů na zemědělské stroje
  • práce s vysokozdvižným vozíkem
  • evidence ND na PC

Nabízíme:

  • kvalitní zázemí ve stabilní společnosti
  • odborné zaškolení
  • základní mzdu + pohyblivou složku závislou na kvalitě odvedené práce
  • prémie
  • stravenky v hodnotě 100,- Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • místo pracoviště: Praha 9 - Vinoř
  • nástup možný ihned nebo dle dohody

Bližší informace podá Jiří Pavelka, tel: 724 226 475