Specialista náhradních dílů – Louny

Pro svoji provozovnu servisu a skladu v Lounech hledáme vhodného kandidáta na funkci Specialista náhradních dílů.

Náplň práce:

  • příjem a výdej náhradních dílů na zemědělské stroje
  • evidence náhradních dílů v PC
  • objednávání náhradních dílů zastoupených značek

Požadavky:

  • střední odborné nebo úplné střední (SO a ÚSO) vzdělání, nejlépe technického směru
  • praxe na pozici skladníka výhodou
  • práce s PC na uživatelské úrovni, orientace v programu Helios výhodou
  • ŘP skupiny B
  • průkaz řidiče VZV výhodou
  • odpovědnost, samostatnost, pečlivost

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • odborné zaškolení
  • dobré finanční ohodnocení
  • stravenky
  • 5 týdnů dovolené

Zájemci o tuto pracovní pozici zasílejte své životopisy do 31.01.2019. V případě že nebudete kontaktováni do 15.02.2019 byl na uvedenou pozici vybrán jiný kandidát.