Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Akce 1x33 a 3x33

Třicet tři nebo devadesát devět?

Právě tolik v tisících korun ušetříte až do konce září při nákupu traktorů John Deere, které letos slaví sto let od zahájení sériové výroby.

Možná máte pár hektarů a potřebujete nový traktor. Možná těch hektarů máte víc a k velkému traktoru jeden menší. A občas by se vám hodil ještě mnohem menší traktor, který byl ale uměl to samé jako ty velké - aby byl vybavený pohonem všech čtyř kol, tříbodovým závěsem, nezávislým vývodovým hřídelem nebo okruhy vnější hydrauliky ovládanými joystikem.

Malé a obratné

Kompaktní traktory John Deere mají všechny zmíněné prvky standardně, na přání je však můžete vybavit spoustou dalších vymožeností, včetně předních závěsů a vývodových hřídelů.

Od klasických zemědělských traktorů se liší především svými rozměry, se kterými se vejdou všude a získávají neuvěřitelnou obratnost. Ale nejen jimi, další předností je jejich plynulá hydrostatická převodovka s několika automatickými režimy včetně termostatu. Málokdo asi předpokládá, že bude podobný traktor využívat především při orbě v tahu - pro kterou je vhodnější účinnější mechanická převodovka. U traktorů této třídy naopak vyniknou přednosti hydrostatické převodovky - jemné, plynulé a přesné ovládání rychlosti pojezdu či okamžitá změna směru jízdy pouhým přešlápnutím špičky pravé nohy z jednoho z dvojice pedálů TwinTouch na druhý.

Sami a bez námahy

John Deere své malé, ale šikovné traktory vybavil několika jedinečnými prvky, které jinde nenajdete. Tak například mezinápravové žací ústrojí AutoConnect je umí připojit samo, poté co jej přejedete předními koly. A stejně snadno, bez cizí pomoci a bez námahy připojíte ke svému traktoru i čelní nakladač.

John Deere 1026R a 1x33

Každého čtenáře bude ale určitě nejvíc zajímat, jak to je s těmi slevami. V rámci akce 1x33 nyní získáte slevu 33 000 Kč (bez DPH) na traktor John Deere 1026R s výkonem 26 koní.

John Deere 3033R a 3x33

Nahradíte-li nulu v typovém označení traktoru John Deere 3033R s výkonem 33 koní písmenem “x”, značícím násobek, dostanete výpočet 3 x 33. A přesně taková akce 3x33 se na něj teď vztahuje, takže ve výsledku můžete ušetřit až 99 000 Kč (bez DPH). Konkrétně prvních 33 tisíc při nákupu samotného traktoru John Deere 3033R s kabinou. Dalších 33 tisíc se vám odečte, přikoupíte-li si k traktoru i žací ústrojí. A třetích 33 tisíc slevy získáte v případě, že si pořídíte i sběrací koš. Nakonec dobrá zpráva pro všechny, kdo trávu nesečou - po dohodě lze dodatečné slevy místo žacího ústrojí a sběracího koše využít i na jiné příslušenství, které firma STROM PRAHA, a. s., a její prodejci k tomuto traktoru nabízejí, například na špičkové nářadí značek Matev, Agritec nebo Wiedenmann.

Na rozhodování, jaký z obou traktorů vybrat, sice ještě nějaký čas zbývá, ale raději moc neváhejte, obě akce, 1x33 i 3x33 končí 30. září 2018. Kromě uvedených slev můžete při nákupu využít i zvýhodněného financování s úrokem 0,99 %. Bližší informace vám ochotně poskytne váš prodejce techniky John Deere.