Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Akce na traktory řady 6MC, 6RC, 6M a 6R

Zvažujete pořízení traktoru ještě do konce roku? Nyní máte poslední možnost vybrat si z plného sortimentu traktorů řad 6MC, 6RC, 6M a 6R do modelu 6150R a vytvořit si specifikaci přesně podle svých potřeb. Navíc s výrazným cenovým zvýhodněním! O bližších podmínkách se informujte u svých autorizovaných prodejců techniky John Deere.

 

Buďte mezi prvními majiteli traktorů John Deere řady 6MC a 6RC v ČR. Nyní za akčních podmínek!

Traktory řady 6MC a 6RC koncentrují kvalitu a schopnosti těch největších traktorů do kompaktnějšího a ovladatelnějšího formátu. Traktory 6MC si můžete vybrat s poháněnou přední nápravou nebo pouze s pohonem zadní nápravy. Traktory 6RC se dodávají s pohonem všech kol a volitelně s odpruženou přední nápravou (TLS). 6RC také nabízí inteligentní systém iTEC Basic, navýšení výkonu prostřednictvím Intelligent Power Management (IPM) a hydraulický systém s výkonem až 114 l/min.

Více informací o traktorech řady 6MC najdete zde a o traktorech řady 6RC zde.

Traktory John Deere řady 6M nyní za zajímavou cenu. Nabídka se vztahuje na celou modelovou řadu 6M.

Traktory řady 6M byly zkonstruovány tak, aby vám poskytly jasnou výhodu jak na poli, tak i na silnici. Mají tradiční kvalitu, sílu a spolehlivost. Jsou postaveny na proslulé celorámové konstrukci John Deere, která zajišťuje stabilitu, nízkou úroveň vibrací a vysokou přípustnou hmotnost.

Více informací o traktorech řady 6M najdete zde.

 

Traktory John Deere řady 6R s výraznou slevou. Nabídka se vztahuje na všechny modely 6105R až 6150R.

Traktory řady 6R patří mezi to nejlepší co si můžete v této kategorii zvolit. Silné, tiché, úsporné s nízkými provozními náklady a velkou škálou volitelného příslušenství. Není náhodou, že traktory z Mannheimu  již řadu let patří mezi nejprodávanější traktory v Evropě. Nyní je ten správný okamžik vybrat si ze 6ti modelů jak s čtyřválcovým motorem 105 až 130koní tak i šestiválcových 6140R a 6150R.

Více informací o traktorech řady 6R najdete zde.

 

Tyto akční nabídky platí od 1.8. do 24.10.2014.

  

Pro bližší informace o těchto nabídkách prosím kontaktujte jednoho z našich prodejců. Seznam prodejních středisek s kontakty naleznete zde.