Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Pořiďte si zahradní traktor John Deere se zimní výbavou za akční cenu.

Pořiďte si zahradní traktor John Deere se zimní výbavou za akční ceny. Můžete tak svůj stroj využívat i v zimě při odklízení listí a sněhu, nebo při posypu chodníku či cesty. Akce platí do konce roku 2015.

 

Řada X100

Tato nejmenší řada zahradních traktorů John Deere nabízí výkonné motory a pohodlné ovládání. Nyní k modelům z této řady dostanete užitkový vozík John Deere 7P zcela zdarma. Ušetříte tak 11.390,- Kč.

 

Řada X300

Modely z této řady jsou velmi pohodlné a mají pedály TwinTouch pro snadnou změnu směru jízdy. Jde o větší modely - střední třídu zahradních traktorů John Deere. Model X304 má zatáčení všemi 4 koly a model X310 nabízí exkluzivní prvek ve své třídě - hydraulické zvedání žacího ústrojí. Nyní máte možnost si pořídit jeden z modelů X305R (středový výhoz se sběracím košem v základní výbavě), X304 a X310 s čelní radlicí John Deere 44" a sněhovými řetězy a ušetříte 24.710 ,- Kč.