Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Akční ceny na balicí sítě John Deere

Využijte příležitost a objednejte si na sezónu 2014 sítě John Deere za zajímavou cenu!

XtraNet 3600 a 4200

Sítě XtraNet patří do čela balicích sítí na trhu, jsou vysokopevnostní a dodávají se ve standardní šíři 123 cm a v garantovaných délkách 3600 a 4200m – až o 40 % větší délka než ostatní síťoviny. Díky použitému materiálu jsou vhodné do lisů všech značek na trhu. Systém značení ZEBRA označuje farmáři směr odvíjení role, jak roli vložit do lisu i směr pro správné rozbalení. Červený signální pruh, informující o konci role, držáky pro manipulaci s rolí a technická pomoc jsou samozřejmostí.
Pevnost v tahu 270 Kgf (o 23 % vyšší pevnost než česká konkurenční síťovina) umožňuje udělat pevný balík při nižším  počtu otáček než při použití konkurenční síťoviny. Balík tak lépe udrží svůj tvar, zůstává neporušený při manipulaci a celoročně stojí ve stohu bez porušení. Dvě role pak poskytují dostatek sítě pro celodenní práci, bez ohledu na značku lisu nebo na lisovaný materiál.

John Deere 3000

má rozměry 1,23 x 3000 m a kvalitativně se nijak neliší od sítí XtraNet. Jediný rozdíl je v barevném provedení. JD 3000 nemá zeleno-žluté zbarvení (systém Zebra), ale JD zelenou barvu s červeným pruhem upozorňujícím na konec role. Při srovnání JD 3000 s konkurenční síťovinou poznáte, že JD 3000 ji předčí jak v pevnosti (250 Kgf), potažmo i v nákladech na 1 balík.

John Deere Cover-Edge 3800

je unikátní systém pro balení a ochranu balíků před vnějšími vlivy. Na každé straně překrývá hrany balíků o 12 cm, čímž pokrývá o cca 15 % více povrchu balíku než ostatní sítě. Nejedná se pouze o širší síť, překrytí hran je elastické a stlačuje okraje balíku. Systém vhodný zejména pro senáž. – materiál je stlačený, tudíž nedochází ke vzniku vzduchových kapes uvnitř balíku, než jsou zabaleny do fólie. Síť CoverEdge má rovněž vysokou pevnost v tahu, a to 270 Kgf.

AKČNÍ CENÍK


Systém zebra

Systém značení ZEBRA označuje směr odvíjení role - jak roli vložit do lisu i směr pro správné rozbalení. 

JOHN DEERE je oprávněný uživatel systému ZEBRA, který přináší řadu výhod:

• Delší a pevnější
• Servis v terénu proškolenými techniky
• Plastové držáky pro snazší manipulaci
• Úspora času a peněz
• Snížení ztrát

- ČERVENÉ UPOZORNĚNÍ NA KONEC ROLE

- POMOCNÉ PRUHY

 

 

 

Zkušenosti farmářů ze zahraničí s výrobky John Deere pro balení:

 

Pro bližší informace kontaktujte svého místního prodejce - KONTAKTY ZDE