Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Akční nabídka SnowFox

Pořiďte si zahradní či komunální traktor John Deere se zimní výbavou za akční ceny. Můžete tak svůj stroj využívat i v zimě při odklízení listí a sněhu, nebo při posypu chodníku či cesty. Akce platí do konce roku 2015.

 

Řada X100

Tato nejmenší řada zahradních traktorů John Deere nabízí výkonné motory a pohodlné ovládání. Nyní k modelům z této řady dostanete užitkový vozík John Deere 7P zcela zdarma. Ušetříte tak 11.390,- Kč.

   

Řada X300

Modely z této řady jsou velmi pohodlné a mají pedály TwinTouch pro snadnou změnu směru jízdy. Jde o větší modely - střední třídu zahradních traktorů John Deere. Model X304 má zatáčení všemi 4 koly a model X310 nabízí exkluzivní prvek ve své třídě - hydraulické zvedání žacího ústrojí. Nyní máte možnost si pořídit jeden z modelů X305R (středový výhoz se sběracím košem v základní výbavě), X304 a X310 s čelní radlicí John Deere 44" a sněhovými řetězy a ušetříte 24.710 ,- Kč.