Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Chovatelský den Syřenov 2018

Společnost ZEOS Lomnice a. s., hlavní pořadatel akce, nás oslovila s možností prezentovat naší techniku na Chovatelském dni v Syřenově. Dne 22. 6. 2018 se uskutečnil již jubilejní 10. ročník, a tak se letos výstava nesla ve slavnostní atmosféře.

Akce se svým rozsahem řadí k největším chovatelským setkáním v Libereckém kraji. Hlavními body programu byla komentovaná přehlídka krav českého strakatého skotu a holštýnského plemene, nesměla chybět prezentace firem nabízejících moderní zemědělskou techniku.

Pro tradičně početnou skupinu návštěvníků byl připraven bohatý odborný i doprovodný program. Akce je významnou příležitostí k propagaci zemědělství a potravinářství Libereckého kraje. Chovatelský den je zařazen do programu akcí podporovaných Svazem chovatelů českého strakatého skotu.

Na této významné akci jsme se prezentovali prostřednictvím našeho střediska ve Staré Pace. Zajímavým exponátem, který vzbudil oprávněný zájem odborné veřejnosti, byl zcela nový traktor řady 5R, neboli model 5115R s odpruženou nápravou, kabinou s mechanickou převodovkou Command8 se 4 skupinami a 8 stupni řazenými pod zatížením a funkcí ECO.

Dalším neméně zajímavým modelem byl traktor řady 6, typ 6155M, který získal u velké většiny návštěvníků nejvíce bodů a zvítězil tak v anketě o předvedení nejzajímavějšího exponátu zemědělské techniky na Chovatelském dni.
Tohoto ocenění od návštěvníků Chovatelského dne si velmi vážíme, rovněž nás zavazuje k tomu, abychom i v budoucnu tento trend jak v obchodní oblasti, tak na poli servisu, udrželi.

Děkujeme pořadatelům za možnost prezentace naší techniky na již ukončeném 10. ročníku a nyní se již budeme pilně připravovat na ročník další.