Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Čtyřpásový traktor John Deere RX na farmě rodiny Mocových

Koncem února letošního roku si pan Ing. Zdeněk Moc se svými syny odvezl z našeho střediska v Kostomlatech nad Labem traktor John Deere 9620RX. Pan Moc st. pracuje v zemědělské výrobě nepřetržitě od roku 1967 a nyní společně se syny hospodaří na farmě ve Starém Vestci, v jehož okolí obdělávají bez mála 1000 hektarů zemědělské půdy. Zabývají se výhradně rostlinnou výrobu. Kromě pěstování klasických, zemědělských plodin se farma specializuje na pěstování zeleniny v systému IPZ (Integrovaný systém produkce zeleniny) na výměře cca 110 až 120 ha. Na celých 70 hektarech pěstují velmi rané brambory. Nový traktor bude mít na farmě za úkol především těžké polní práce, jako je například hloubkové kypření pozemků po zelenině a bramborách. Orbu pro okopaniny na rodinné farmě pana Ing. Zdeňka Moce vhodně doplňují dodatečným hloubkovým kypření. Taková operace vyžaduje ideální vlhkostní podmínky, které jsou v období podzimních prací zpravidla velmi krátké. Pro zabezpečení dostatečného výkonu v ideálním období se pan Ing. Zdeněk Moc rozhodl pořídit výkonný čtyřpásový traktor John Deere 9620RX s přijímačem StarFire 6000 SF1 s 10" dotykových displejem GS4.

Předání traktoru John Deere 9620RX na středisku v Kostomlatech nad Labem. (zleva Michal Červinka – vedoucí divize STROM PRAHA - Severovýchod, Ing. Zdeněk Moc st., Ing. Petr Moc, Tomáš Hora – servisní technik STROM PRAHA a Zdeněk Moc.