Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Další John Deere 9620RX ve východních Čechách

V pátek proběhlo na našem středisku ve Smiřicích slavnostní předání traktoru John Deere 9620RX. Novým majitelem stroje o výkonu 620 koní se stal pan Petr Růžička z Dolní Ředice, který hospodaří ve východních Čechách na celkové výměře cca 1800 ha. Traktor řady 9RX doplnil na farmě dalších pět traktorů John Deere. Několik sezón zde zastával těžké polní práce především pásový traktor 9630T, který má již odpracováno více než 5000 mth. Nový traktor velkou část těchto pracovních operací převezme. Do provozu se zapojil již během víkendu, kdy zpracovával s pětimetrovým kypřičem pozemky pod cukrovou řepu s hloubkou zpracování 30 cm. Samozřejmostí ve výbavě nového traktoru 9620RX je přijímač StarFire 6000 a desetipalcový dotykový displej GS4.

Slavnostní předání na středisku ve Smiřicích - Miroslav Onderka (servisní technik Smiřice), František Vimr (servisní specialista Praha), Jiří Firkušný (vedoucí servisu Smiřice), Petr Růžička (majitel traktoru John Deere 9620RX), Luboš Horáček (obsluha stroje), Rostislav Fikáček (obchodní zástupce) a Jiří Kadrnožka (specialista náhradních dílů Smiřice).


John Deere 9620RX se zapojil do provozu již během víkendu, kdy zpracovával s pětimetrovým kypřičem pozemky pod cukrovou řepu.