Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Další šestka posílila flotilu

Novým přírůstkem na Soukromém statku Bernartice Ing. Jana Zuzánka je nejsilnější model 6215R. Je to již devátý traktor John Deere na tomto statku. Další techniku s jelenem ve znaku zde zastupují dva lisy 990, zahradní traktor X305R a teleskopický manipulátor 3420.

Základní zaměření farmy na východním okraji Krkonoš je chov skotu bez tržní produkce mléka. Základní stádo se skládá z plemen masný simentál a charolais. To, že se chovatelská práce daří dokládají ocenění z chovatelských přehlídek a výstav. Dále každý rok několik mladých býčků, projde základním výběrem a je následně prodáno dalším chovatelům. Druhou základní aktivitou je poskytování služeb se zemědělskou technikou. Paleta nabízených služeb je poměrně široká a zahrnuje základní zpracování půdy, setí, hnojení statkovými hnojivy, kompletní linka pro sklizeň pícnin s odvozem sběracími vozy nebo lisováním do válcovitých nebo velkých hranolovitých balíků.  Právě před novým lisem Krone se bude tento traktor pohybovat nejčastěji. Tato souprava má také největší rajon působení a můžete se s ní setkat od Náchoda, přes Nymburk až po Mladou Boleslav. Traktor je takzvaně v plné palbě s převodovkou DirectDrive, LED osvětlením, obutý do nízkotlakých pneumatik Michelin XeoBib. Navíc s některými úpravami, které potřebuje službař daleko od základny. Na fotce je vidět mobilní ponk se svěrákem v předním tříbodovém závěsu.

Nový traktor 6215R se bude nejčasteji pohybovat před lisem na hranaté balíky.  Slavnostní křest celé soupravy proběhl v polovině července na tradiční výročce, tedy setkání spolupracovníků, rodiny a přátel.  

Slavnostní křest celé soupravy proběhl v polovině července na tradiční výročce, tedy setkání spolupracovníků, rodiny a přátel. Proto ten slaměný hrad v pozadí a hejno dětí v popředí.

Děkujeme a za důvěru a přejeme bezproblémový provoz.

Ing. Pavel Fiala, produktový manažer - traktory, STROM PRAHA a.s.