Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

DEERE FEST v Dobřanech úspěšně za námi

Ve dnech 20. - 21. 6. 2018 se konal v Dobřanech druhý ročník trochu netradičně pojatého setkání se zákazníky, poprvé pod názvem DEERE FEST. Akce se konala opět ve spolupráci s Městem Dobřany a opět v areálu offroadového závodiště pod Šlovickým vrchem. Kromě kompletní řady traktorů John Deere - řady od 5E s výkonem 55 PS po nejvýkonnější 9620RX s výkonem 620 PS - bylo stacionárně k prohlédnutí celé portfolio ostatních strojů John Deere a dalších zastupovaných značek.


Největším tahákem ale nebyly statické ukázky strojů, nýbrž možnost svézt se jako spolujezdec v největších traktorech John Deere řady 9000. K dispozici byly dva kloubové traktory - kolový John Deere 9470R a pásový John Deere 9620RX. Další variantou k vyzkoušení bylo otestování víceúčelových vozidel John Deere Gator a zážitkem pro všechny technikou postižené byla možnost zkusit si roli spolujezdce v legendárním dakarském speciálu značky LIAZ. Atmosféru akce navíc ještě doladila už tradiční Timbersport Show.

Co sdělit závěrem? Děkujeme naším příznivcům a zákazníkům za účast na akci a trpělivost s námi, kolegům a spolupořádající agentuře za organizaci, představitelům města Dobřany za nyní již několikaletou spolupráci a v neposlední řadě komukoliv, kdo měl možnost to ovlivnit, za opravdu festovní počasí. Už teď se těšíme na pokračování příště, možná na stejném místě se stejným programem, možná ale také úplně jinak… nechte se překvapit!

Fotogalerie