Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Den se zemědělskými pneumatikami Bridgestone

Koncern Bridgestone Corporation je významným světovým výrobcem pneumatik. Do tohoto koncernu patří i evropský výrobce zemědělských pneumatik Firestone. Společnost Bridgestone CR s.r.o. ve spolupráci se společností STROM PRAHA se snaží v České republice o osvětu, jak správně obouvat traktory a další kolové zemědělské stroje. Díky této úzké spolupráci se v posledním dubnovém týdnu uskutečnilo školení českých a slovenských prodejců zemědělských pneumatik Bridgestone/Firestone právě za účasti a podpory našich specialistů a samozřejmě i techniky John Deere. I přes nepřízeň počasí byly výhody pneumatik Bridgestone/Firestone předvedeny v praxi. Dále bylo představeno současné portfolio a také novinky společnosti Bridgestone.

Praktické ukázky

Na dvou stanovištích bylo účastníkům školení prezentováno celkové portfolio zemědělských pneumatik Bridgestone a představeny novinky pro nadcházející sezónu. Zbývající dvě stanoviště byly zaměřeny na praktické porovnání trakce nízkotlakých pneumatik Bridgestone VT-Tractor a standardních traktorových pneumatik s demonstrací zvýšení kontaktních ploch při snížení tlaku.


V rámci školení byla porovnávána trakce nízkotlakých pneumatik Bridgestone VT-Tractor a standardních traktorových pneumatik.


Součástí školení byla i ukázka zvýšení kontaktních ploch při sníženém tlaku.

Od pár obutých traktorů k úzké spolupráci

„Když společnost Bridgestone přišla na český trh se zemědělskými pneumatikami, obouvali jsme jen pár traktorů řady 8000. V současné době je Bridgestone jedna z našich nejvýznamnějších dodavatelských firem a nyní máme na jejich pneumatikách obutých přes sto traktorů,“ hodnotí spolupráci obou firem Karel Hendrych, vedoucí prodeje pneumatik ze společnosti STROM PRAHA.


Prezentace v podání Václava Zemančíka ze společnosti Bridgestone.


Novinka Bridgestone, pneumatika VT-Combine určená pro sklízecí mlátičky.

Správně obout traktor je alchymie

Jsme jedni z mála importérských firem zemědělské techniky, která se prodeji a poradenství na téma zemědělských pneumatik aktivně věnuje. Nesnažíme se traktory pouze prodat, ale chceme, aby fungovali k maximální spokojenosti zákazníka. „Správně obout traktor je celkem alchymie. Dostali jsme se mezi přední dodavatele zemědělských pneumatik nejen díky zázemí a produktu, ale taky díky tomu, že o této problematice hodně věnujeme a snažíme se pomoc zákazníkům najít vždy to správné řešení do jejich podmínek,“ hodnotí pozici na trhu Karel Hendrych a dodává: „Pneumatiky jsou stále mezi řadou českých zemědělců opomíjené. Pneumatika je podstatný článek mezi železem a půdou, když si zemědělec zvolí špatné pneumatiky, tak to ostatní je mu k ničemu a nevyužije potenciál stroje.“ Karel Hendrych říká, že správná volba pneumatiky není všechno: „Aby pneumatika fungovala správně, je potřeba měnit její tlak podle využití. To je kámen úrazu českých zemědělců.“

 

Pro více informací o traktorových pneumatikách Bridgestone nás neváhejte kontaktovat.


Lešek Podhorský
Marketingový specialista
STROM PRAHA