Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Den zemědělce Kámen 2013

Den zemědělce v Kámeni u Pelhřimova je již tradiční zemědělskou výstavou spojenou s aktivním předváděním strojů přímo před zraky návštěvníků. Tento rok se tato hojně navštěvovaná akce konala po tři dny od 10. do 12.září a naše firma nemohla chybět.

Každý ze tří dnů byl zaměřen na jiné stroje:

První den se sklízelo - obilniny (pšenice) a silážní kukuřice. Naše firma nasadila na předvádění dva kombajny John Deere T660 a S670 s odvozem John Deere 6210R a Fortunou. Do kukuřice vjela řezačka John Deere 7950i ProDrive, od které odvážel traktor John Deere 8285R s novinkou od firmy Bednar - tridemovým návěsem Wagon.

Druhý den předvádění strojů zaměřilo na sklizeň pícnin. Naše firma pro tento den žádné stroje nepředváděla, ale návštěvníci si na našem stánku mohli prohlédnout mimo jiné nový lis John Deere 960, který vyniká především rychlostí lisování a vykládání a také silným utužením balíku.

Třetí a zároveň poslední den byl ve znamení zpracování půdy a bohužel také deště. Nicméně předvádění probíhalo podle plánu. Firma Bednar nasadila dlátový kypřič Terraland se zásobníkem na tuhá hnojiva, v agregaci s traktorem John Deere 9530T odvedl velmi dobrou práci. K vidění bylo spoustu závěsné techniky s traktory John Deere, což vypovídá o jejich dobrých vlastnostech při polních pracích.