Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Dny otevřených dveří - LNÁŘE 2015

 

Stalo se už tradicí, že region Západ pořádá každý rok v prostorách některého ze svých středisek Dny otevřených dveří (DOD). Letos jsme pro naše zákazníky zorganizovali dvoudenní akci a role hostitele se 25. a 26. března ujalo středisko Lnáře.

V rámci zahájení každého dne byly nejprve představeny horké novinky značky John Deere. Následovaly zajímavé odborné přednášky našich specialistů a celou akci doplňovala průběžně promítaná videa, o zábavu a odlehčení se postaral pohotový moderátor. Pro všechny návštěvníky byla na každý den připravena bohatá tombola a nechybělo ani pestré občerstvení.

Využili jsme ale i exteriéry střediska. Rozsáhlé venkovní výstavě strojů dominovala samozřejmě zelenožlutá barva, nicméně kromě strojů John Deere byla k vidění i zemědělská technika značek BEDNAR FMT, Caterpillar, Fortuna, HE-VA, BERGMANN, PRONAR nebo KUHN. Zájemci si mohli dokonce zkusit sami řídit vozítko John Deere Gator na připravené adrenalinové dráze nebo se nechat svézt v areálu střediska.

Letošní DOD ve Lnářích si dovolujeme považovat za úspěšné - nenechalo si je ujít přes 400 návštěvníků, kteří odcházeli spokojeni a příjemně naladěni, a to nejen díky objednanému slunečnému počasí.

Tímto všem děkujeme za hojnou účast a těšíme se na další setkání.

 

 

 

 

Fotogalerie: