Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Do nového roku s novým managementem

Ing. Michal Kalenda se stal ředitelem společnosti STROM PRAHA a.s. Představenstvo společnosti jej do nové pozice jmenovalo s účinností od 1.11.2015. Jeho hlavním úkolem bylo sestavení nového managementu společnosti, který jmenoval s účinností od 1.1.2016. V souvislosti s provedenými změnami byla navržena i nová organizační struktura společnosti tak, aby ještě lépe odpovídala činnosti firmy.

Do pozic nových ředitelů byly vybrány osoby, které mají dlouholeté zkušenosti z oboru.  Ředitelem marketingu a podpory prodeje byl jmenován Ing. Martin Hučko, Ředitelem obchodu byl jmenován Ing. Milan Dufek, Ředitelem servisu Ing. Jan Urban a Ředitelem prodeje náhradních dílů a provozu Ing. Jan Kubíček.

„Zemědělská výroba má v České republice stoletími prověřenou tradici. Je mi proto ctí, že jsem byl jmenován do pozice ředitele společnosti STROM PRAHA a.s., která je jedním z nejvýznamnějších hráčů na poli prodeje zemědělské techniky a která našim zemědělcům nabízí špičkové produkty předního světového výrobce strojů pro zemědělství a související služby. Našim cílem je zajistit co nejlepší uspokojování skutečných potřeb zákazníků. Usnadnit jim jejich každodenní práci. Proto jsem do ředitelských pozic vybral úspěšné vedoucí z našich regionálních divizí s dlouholetou přímou zkušeností z terénu. Věřím, že i díky tomu budou důležitá rozhodnutí v jakékoli oblasti fungování naší společnosti lépe reflektovat potřeby a očekávání našich zákazníků“ říká ředitel společnosti Michal Kalenda.

Kdo je Michal KalendaIng. Michal Kalenda, Ředitel společnosti

Ing. Michal Kalenda vystudoval Českou zemědělskou univerzitu v Praze, Technickou fakultu, obor Obchod a podnikání s technikou. U společnosti STROM PRAHA a.s. působí od roku 2006, kdy nastoupil na pozici Teritoriálního managera pro oblast východních Čech. V roce 2010 byl jmenován jednatelem fúzující společnosti STATON s.r.o. a následně vedl vzniklou divizi Vysočina se dvěma servisními středisky v Habrech a Ovčárech. Od roku 2014 uplatňoval své schopnosti jako Vedoucí finančně ekonomického úseku STROM PRAHA a.s.


Ing. Martin Hučko, ředitel marketingu a podpory prodeje
Vystudoval Českou zemědělskou univerzitu v Praze, obor všeobecné zemědělství. Ve společnosti působí od roku 2006 na pozici Manažer péče o zákazníky. Od roku 2008 se intenzivně věnoval rozvoji samostatné obchodně-prodejní sítě STROM PRAHA a.s. jako vedoucí regionu Sever se zaměřením na maximalizaci osobního přístupu k zákazníkům. Pod jeho vedením dosahuje region pravidelně vynikajících obchodních výsledků.

Ing. Milan Dufek, ředitel obchodu
Vystudoval Mendelovu zemědělskou a lesnickou univerzitu v Brně, obor všeobecné zemědělství. Prodeji zemědělských strojů John Deere se věnuje od roku 2009. Díky svým obchodním schopnostem se do roku 2015 propracoval přes vedoucího střediska Helvíkovice až na pozici vedoucí regionu Východ. Svým aktivním přístupem upevnil pozici společnosti ve východních Čechách.

Ing. Jan Urban, ředitel servisu
Vystudoval Českou zemědělskou univerzitu v Praze. Ve společnosti působí od roku 1999, kdy začínal jako teritoriální manažer a vedoucí servisu odkud se propracoval na vedoucího celého regionu Západ. Jako první začal s přímým prodejem zemědělské techniky a servisní podporou pro zákazníky. Řízení servisních procesů dovedl se svým týmem na špičkovou úroveň.

Ing. Jan Kubíček, ředitel prodeje náhradních dílů a provozu
Vystudoval Českou zemědělskou univerzitu v Praze, obor Obchod a podnikání s technikou. U společnosti STROM PRAHA a.s. působí od roku 2003, kdy začínal jako Teritoriální manažer pro oblast jižní Čechy. V roce 2008 se stal vedoucím divize STROM STŘED. Svůj manažerský přínos v oblasti servisu prokázal o několik let později v severních Čechách. I proto se od roku 2014 věnoval rozvoji servisních služeb na pozici Vedoucího servisu a prodeje náhradních dílů STROM PRAHA a.s.