Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

E-shop John Deere je v České republice

Dne 11.11.2014 jsme spustili nový eshop s originálními hračkami a oblečením John Deere a zákazníci v České republice si tak mohou objednat toto zboží přímo od distributora John Deere v ČR.


Široká nabídka

V nabídce naleznete opravdu široký sortiment - z oblečení to jsou především čepice, montérky, kalhoty, trička, mikiny a boty. To vše v pánské a dámské variantě a také ve velikostech pro děti. Pro ty dále nabízímě šlapací traktory, traktory na dákové ovládání a jiné hračky a doplňky se znakem jelena ve skoku.

Pro sběratele máme připravené originální modely slavných strojů John Deere a to nejen traktorů. Všechny modely jsou kvalitně a detailně zpracované a jsou vyrobeny z kovu.  

    Naši pracovníci jsou připraveni na objednávky.

  Nabízíme velký výběr čepic a dalšího oblečení.

Rychlá expedice

Na našem středisku v Praze Horních Počernicích máme umístěn centrální sklad zboží pro eshop, který neustále doplňujeme ze skladu propagace v Německu. Všechny položky, které máme skladem, se snažíme expedovat ještě v den objednání, nebo nejpozději v den následující.

                  Regály v centrálním skladu v Praze - Horních Počernicích.

   Zboží čeká na svého budoucího majitele.

Příprava kolekce STROM

Rádi bychom našim zákazníkům nabídli nejen značkové oblečení John Deere, ale v budoucnu také kvalitní pracovní oblečení STROM. Tato kolekce bude představena v průběhu roku 2015.

Eshop naleznete na www.StromShop.cz