Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Exkurze do Bednar FMT

Tuzemská firma vyrábějící závěsnou techniku Bednar FMT uspořádala seminář s prohlídkou výroby pro zemědělce z Kutnohorska a Kolínska. Akce se konala v Rychnově nad Kněžnou, kde se nachází hlavní výrobní závod a zúčastnilo se jí celkem 32 účastníků.

Program začal v 9:45 v zasedací místnosti, která se nachází v moderní administrativní budově. Na hosty čekaly prostřené stoly a po příchodu všech účastníků se slova ujal ředitel společnosti JUDr. Ing. Ladislav Bednář, který účastníky přivítal a začal přednášku o vývoji firmy a jejího působení v zahraničí. Byly promítnuty fotografie ze zemí, kde má Bednar FMT své zastoupení a pan Bednář vyprávěl zážitky a zajímavosti týkající se zemědělství v dané oblasti.

Poté předal slovo Ing. Janu Bednáři (manager export), který měl připravenou prezentaci nových trendů ve zpracování půdy. Věnoval se každé operaci a každé plodině zvlášť a představil stroje, které lze s úspěchem v daných situacích použít. Po této prezentaci následoval přesun do výrobního závodu, kde účastníky provedl pan JUDr. Ing. Ladislav Bednář a na každém místě provedl krátký popis, co se na stanovišti provádí.

Po prohlídce se všichni odebrali zpět do administrativní budovy a v jídelně se podával oběd. Poté následoval odjezd (doufáme, že spokojených) účastníků domů. 

Bc. Iva Havlová, marketingový koordinátor STROM PRAHA a.s. - region Východ