Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Gator XUV 855D se zvýhodněním až 62.000,- Kč

Do 15.8.2015 máte možnosti si pořídit užitkové vozidlo Gator XUV 855D za zvýhodněných podmínek. Akce se vztahuje pouze na vozidlo v zelenožlutém provedení s pneumatikami Ancla M-T Extreme terrain a koly Maxxis Bighorn. Vy tak můžete ušetřit až 62.000,- Kč!

 

Vozidlo vhodné pro práci i do terénu

Gator XUV 855D je víceúčelové vozidlo s pohonem 4X4 a výkonným vznětovým motorem o objemu 854 cm3 s výkonem 21 koní. Nezávislé zavěšení zadních kol a pohon všech kol zajišťují trakci i v těžkém terénu. Přenos výkonu od motoru ke kolům zajišťuje automatická variátorová převodovka CVT - vy si pouze vyberete zda chcete jet v nízkém, nebo vysokém rozsahu. Maximální rychlost vozidla je 52km/h. 

   

Farma, zábava i myslivost

Díky své veliké korbě, která má navíc snímatelné bočnice, využijete vozidlo při přepravě různých nákladů a to jak na farmě, tak i kdekoliv jinde. S pohonem všech 4 kol a uzávěrkou diferenciálu si užijete mnoho zábavy i v tom nejtěžším terénu. Vozidlo je také dobře využitelné při myslivosti a svozu ulovené zvěře na výřad, či při další práci v lese.

 

   

Klíčové vlastnosti

OPRAVDOVÝ POHON VŠECH KOL

Opravdový pohon všech kol

Přepněte mezi režimem s šetrnou trakcí pro dosažení perfektního trávníku a režimem se zamknutým zadním diferenciálem a opravdovým pohonem všech 4 kol pro dosažení maximální trakce v nejnáročnějším terénu. Stiskem tlačítka se zapne propracované elektronické blokování a zabrání, aby výkon nebyl přenášen na kolo, které ztratilo trakci. 

MAXIMÁLNÍ RYCHLOST 52 KM/H *

Maximální rychlost a6 52 km/h

Kapalinou chlazený tříválcový dieselový motor s velkým kroutícím momentem má neomezenou rezervu výkonu, aby mohl být model XUV 855 nejvýkonnějším motorem ve své třídě.

*V případě, že je součástí vozidla homologace pro provoz na veřejných komunikacích, je maximální rychlost 40 km/hod.

NEZÁVISLÉ ZAVĚŠENÍ VŠECH KOL S DVĚMA PŘÍČNÝMI/ RAMENY

Nezávislé zavěšení všech kol

Jízda s nezávislým zavěšením všech kol určuje nový standard pohodlí, zajišťuje mimořádné jízdní vlastnosti v terénu a nejvyšší trakci i  v těch nejtěžších podmínkách. Toto zavěšení může být snadno nastavené podle hmotnosti nákladu a nový příčný stabilizátor na zadní nápravě snižuje klopení karoserie – i v extrémních podmínkách. 

PLNĚ UZAVĚRNÁ PŘEVODOVKA CVT

Plně uzavřená převodovka CVT

Chcete vyšší rychlost a pohodlí v kombinaci s ještě nižší spotřebou? Převodovka CVT s dvěma rozsahy rychlostí nevyžaduje řazení a zajišťuje dokonalou efektivitu jak při pomalém odtahování tak při vysokých rychlostech.

BRZDOVÝ SYSTÉM AUTOMOBILOVÉHO TYPU

Brzdy automobilového typu

Zabrzděte díky masivním, hydraulicky ovládaným diskovým brzdám se dvěma písty (průměr kotouče 20,96cm). Systém vždy reaguje neskutečně citlivě.

PROSTORNÁ KORBA

 

Prostorná korba

Naše nová korba Deluxe má objem 460 litrů (není započítáno možné rozšíření), nabízí 20 integrovaných ok pro uchycení nákladu, vyklápění korby může být manuální nebo automatické (volitelně).

Korba má dno z ocelového plechu, které chrání elastomerová vrstva a polypropylenové bočnice, obsahující 15% skelných vláken, což eliminuje rezivění, nebezpečí promáčknutí a snižuje hlučnosti.