Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Úspěšné zákaznické dny na téma sklizeň

Výrobní závod John Deere v německém Zweibrückenu navštívily od listopadu do února, v rámci akce Harvesting Customer Days, přes čtyři desítky zemědělců z různých koutů České republiky. Návštěvníkům se díky této ojedinělé akci naskytla možnost nahlédnout pod pokličku výroby sklízecích mlátiček John Deere řady W, T a S. V rámci šestikilometrového prohlídkového okruhu bylo možné vidět výrobu strojů od prvních fází až po konečnou kompletaci. Aktuálně v této továrně pracuje více než 1100 zaměstnanců s denní produkcí 14 mlátiček. Při následné exkurzi do nově vybudovaného John Deere Harvesting Fora mohli zemědělci zhlédnout novinky John Deere v oblasti sklizňové techniky. Představení sortimentu sklízecí techniky bylo doprovázeno odbornými přednáškami našich produktových specialistů.

 K vidění byla nová řada sklízecích mlátiček řady T, která se pyšní největší aktivní separační plochou na trhu.  Praktická ukázka rychlého přestavění adaptérů 600X při přechodu ze sklizně obilí na sklizeň řepky a zpět.
K vidění byla nová řada sklízecích mlátiček řady T, která se pyšní největší aktivní separační plochou na trhu. Praktická ukázka rychlého přestavění adaptérů 600X při přechodu ze sklizně obilí na sklizeň řepky a zpět. 
 Představení jednotlivých produktů měli na starosti naši produktoví manažeři.  Prezentace produktu v John Deere Foru obsahovala i představení sklízecích řezaček řady 8000.
Představení jednotlivých produktů měli na starosti naši produktoví manažeři.  Prezentace produktu v John Deere Foru obsahovala i představení sklízecích řezaček řady 8000. 
 Ukázka možnosti využití produktu HarvestLab při měření sušiny silážní kukuřice.  V rámci představení sortimentu John Deere nechyběla ani prezentace z programu precizního zemědělství John Deere FarmSight.
Ukázka možnosti využití produktu HarvestLab při měření sušiny silážní kukuřice.  V rámci představení sortimentu John Deere nechyběla ani prezentace z programu precizního zemědělství John Deere FarmSight. 
 V rámci představení sortimentu John Deere nechyběla ani prezentace z programu precizního zemědělství John Deere FarmSight.  Zázemí nově otevřeného John Deere Fora.
Představeny byly i nejmenší sklízecí mlátičky W330 a W440 určené pro menší výměry.  Zázemí nově otevřeného John Deere Fora.