Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Jak jsem se stal Žňovým zpravodajem

V půli července jsem se náhodou vyskytl u sklizně hrachu. A jelikož je žňové zpravodajství v plném proudu, tak jsem si na takového zpravodaje zahrál. Sice jsem je zastihl již na konci směny, ale i tak se můžete podívat, jak může vypadat práce spontánního Žňového zpravodaje, kterým se nyní můžete stát i Vy a vyhrát model sklízecí mlátičky John Deere.


Na poli hned 2 jeleni

Spoelčnost Alimex Nezvěstice a.s. obhospodařuje cca 4 700 ha zemědělské půdy v 39 katastrálních územích a zaměstnává v průměru 106 zaměstnanců. V době mé návštěvy probíhala sklizeň hrachu na polích o rozloze cca. 8 ha pomocí dvou starších sklízecích mlátiček John Deere - a sice modelu 2064 a WTS 9680 Hillmaster. Zeptal jsem se pana Václava Balvína, obsluhy WTS 9680, co se mu na mlátičce nejvíce líbí: „Všechno. Je to skvělý stroj. Nemůžu si stěžovat na nic. Využíváme i vyrovnávání stroje ve svahu, funkci Hillmaster. Stroj si pochvalují i naši servisní technici. Pokud se něco pokazí, tak si spoustu věcí dokážeme opravit sami“ odpověděl pan Balvín.

Žně Alimex Václav Balvín, obsluha stroje
Duo sklízecích mlátiček Alimexu dokončuje sklizeň hrachu.         Pan Václav Balvín, obsluha stroje, si stroj moc pochvaluje.
                                                                                                                 „Je to skvělý stroj. Nemůžu si na nic stěžovat“.
 
Pokud se chcete stát žňovým zpravodajem i Vy, přejděte na následující odkaz.
 
Ing. David Pokorný, Brand manager a žňový zpravodaj