Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Jeleni na výstavě skotu

Ve středu 7. září  jsme se s naší expozicí jelenů zúčastnili IX. ročníku Mrákovské celostátní výstavy holštýnského skotu. Aby nedošlo k mýlce - jeleni nebyli  posuzováni komisí a porovnáváni s celorepublikovými zástupci populace tura domácího holštýnského plemene, ale sloužili jako osvěžující doplněk v expozici výstavy zemědělské techniky.

Faktem je,  že všímaví návštěci výstavy se hodnocení a posuzování pochopitelně nevyhnuli  -  největší zájem budil, přesně dle našeho očekávání, ten úplně největší jelen v celé expozici - sklízecí mlátička John Deere T670 HM agregovaná s vario lištou John Deere 625RX (pracovní záběr 7,5 m). Tento stroj  je  v  letošním roce provozován v demo režimu.

Jelenů  bylo  na  výstavě k  vidění  povícero  -  zemědělské  traktory  John Deere 7310R a 195R a rozsáhlé stádo zahradní a komunální techniky, kde se středem zájmu návštěvníků  stalo  víceúčelové  vozidlo  John  Deere  Gator  XUV 9855D 4x4.  Z dalších značek,  které zastupujeme, byl v Mrákově vystaven např. návěs s výtlačným čelem  od  německé  společnosti  Fortuna a dokonce i  jeden zástupce české produkce, kompaktor BEDNAR SWIFTER SO 5000.

I když výstava nebyla primárně zaměřena na zemědělskou techniku, rádi bychom pořadatelům ze ZOD Mrákov poděkovali za pozvání k účasti i za možnost prezentace společnosti  STROM PRAHA a.s.  a  předvedení strojů  -  a přestože zatím nejsme dodavateli techniky do tohoto podniku, věříme v budoucí možnou spolupráci.