Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

John Deere Experience Days

Celé jaro roku 2015 budou na našich vybraných střediscích a u vybraných prodejců probíhat dny s názvem John Deere Experience Days. O jaké dny se jedná? V rámci dnů otevřených dvěří (DOD) budete mít možnost si prohlédnout a vyzkoušet zahradní a komunální techniku značky John Deere a budete se moci projet s vozidly Gator.

 

 

Co bude k vidění?

Na každém dnu a na každém středisku se bude skladba strojů mírně lišit. Na co se však můžete těšit všude, jsou ruční sekačky a zahradní traktory John Deere a to jak standardní, tak i prémiové modely. Uvidíte příslušenství k těmto strojům a věnovat se Vám bude náš specialista, který rád zodpoví veškeré Vaše dotazy.

To ale není vše. K vidění budou také stroje komunální. A to především kompaktní traktory řad 1,2,3 a 4 a výkonný travní traktor se středovým výhozem X950R. Nebudou chybět ani oblíbená vozidla Gator, která si budete moci na vybraných dnech vyzkoušet na překážkové dráze.

 

Místo a čas konání

Zde naleznete data a místa konání:

4.3.2015  - Habry

11.3.2015 - Helvíkovice

17.3.2015 - Nový Dvůr (Agrometall)

25.3.2015 - Lnáře

30.5.2015 - Měšice (jezdecká školička)

20.6.2015 - Důl Varvažov (Uhelný muž)

 

Bez nutnosti registrace


Chtěli byste se přijít na naše stroje podívat a vyzkoušet si je? Rádi byste se projeli ve vozítku Gator? Je to snadné. Nemusíte se nikde registrovat, stačí, když v daný den přijdete a my se Vám budeme rádi věnovat.

 

Těšíme se na Vás.