Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

John Deere na Global Champions PlayOffs v Praze

Ve čtvrtek 13. prosince 2018 začíná v pražské O2 areně největší akce světové série v parkurovém skákání - Global Champions PlayOffs. Pro jezdce se jedná jednoznačně o největší parkurovou událost roku 2018, pro diváky pak o skvělou sportovní podívanou, porci napětí a hlavně o zábavu. My máme tu čest být prostřednictvím společnosti John Deere hrdým partnerem této akce.

„Prague PlayOffs v parkurovém skákání je akcí vskutku mimořádného významu – vždyť v rámci soutěží bude na prize money rozděleno víc než 11,5 milionu eur, což zaručuje účast opravdu nejlepších jezdců a koní z celého světa. Z pohledu parkurového skákání se jedná o akci zcela unikátní, žádnou podobnou jsme v rámci parkurového sportu v České republice dosud nehostili,” říká Jan Andrlík, předseda organizačního výboru. „Kromě parkurových soutěží nejvyšší úrovně se však fanoušci parkurového sportu mohou těšit také na bohatý doprovodný program, ve kterém se někteří účinkující představí v České republice vůbec poprvé,“ doplnila ředitelka závodu Klára Damborská.

V průběhu čtyř závodních dnů se na kolbišti v O2 areně představí 16 nejlepších týmů světa v parkurovém skákání. Prague PlayOffs, jako zcela nový formát soutěže, je vyvrcholením celoročního seriálu Longines Global Champions Tour a týmové soutěže Global Champions League, v rámci kterých startují elitní jezdci a koně. 

Českou republiku reprezentuje v Global Champions League 2018 tým Prague Lions – jeho členy jsou: jeden z nejzkušenějších českých parkurových jezdců Aleš Opatrný, talentovaná mladá jezdkyně Anna Kellnerová a tři zahraniční posily: Belgičan Niels Bruynseels, Nizozemec Gerco Schröder a švédský jezdec Peder Fredricson.

Stroje na Prague PlayOffs

Stroje značky John Deere jsou díky své kvalitě, ucelenosti sortimentu a inovacím známi po celém světě. John Deere je také dlouhodobým a důvěryhodným dodavatelem vybavení a služeb pro chovatele koní. Díky tomu je STROM PRAHA oficiálním dodavatelem strojů právě pro akci Prague PlayOffs 2018. K přípravám samotné akce, při přípravě povrchů závodišť a v zázemí budou pracovat jak stroje John Deere, tak stroje značky Kramer. Pro potřeby těchto úkonů jsme zapůjčili traktory John Deere řady 3R a 4R, užitková vozidla Gator, manipulátory a nakladače Kramer.

Návštěvníci akce budou moci navštívit také náš stánek, na kterém bude k vidění zahradní technika v čele s robotickou sekačkou Tango. Po celou dobu trvání akce Prague PlayOffs budou k dispozici naši zástupci a odborníci na zahradní a komunální techniku.

Více o sérii Global Champions najdete na webu http://www.pragueplayoffs.com/.