Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

John Deere na kongresu Sdružení komunálních služeb

Ve dnech 22. až 24.4. se naše společnost, STROM PRAHA a.s., zúčastnila kongresu Sdružení komunálních služeb v Mariánských Lázních, kde jsme prezentovali zahradní a komunální techniku John Deere.

 

Široká nabídka strojů pro obce

John Deere je největším výrobcem zemědělské, zahradní a komunální techniky na světě. V naší nabídce naleznete profesionální žací stroje, ruční sekačky, zahradní traktory, kompaktní traktory a užitková vozidla Gator. Ke všem strojům dodáváme mnoho příslušenství jako čelní nakladače, zametací kartáče, sněžné frézy, užitkové vozíky a další. Nenabízíme ale pouze stroje - vždy máme připraveno výhodné financování a poradíme vám i s dotacemi.

 

Profesionální žací stroje

Každá obec musí udržovat travnaté plochy. Většinou se jedná o plochy okolo 50ha. Plochy však nebývají homogenní - skládají se z rovných rozsáhlých pozemků, z malých travnatých zákoutí a parků se stromy a záhony. Na každý z porostů máme vhodný stroj k jeho údržbě - od ručních sekaček, přes zahradní traktory a žací stroje s nulovým poloměrem otáčení, po žací stroje pro velké plochy a to jak rotační tak vřetenové. 

 


 
   

Kompaktní traktory

Není obec, která by nevyužila víceúčolvý nosič nářadí. Tím jsou právě kompaktní traktory - mohou sekat travnaté plochy, převážet materiál, pracovat s čelním nakladačem, či jiným nářadím jako zametací kartáč, sněhová fréza atp. Traktor je opravdu základní a všestranný pomocník při údržbě obce. Naše traktory mají hydrostatickou převodovku, některé modely i elektronicky řízenou a spoustu vychytávek, které usnadní a zefektivní práci v obci.