Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Kvalitní technologie sklidí úspěch

Žně jsou v plném proudu, což je ideální příležitost připomenout si produktovou nabídku sklízecích mlátiček John Deere. Sklízecí mlátičky prochází neustálým vývojem a kromě kvalitního konstrukčního provedení hrají stále větší roli i elektronické systémy, které umožnují majiteli dokonalou správu a optimalizaci výkonu jeho stroje. V této oblasti patří John Deere mezi světového lídra, který po celém světě zaměstnává téměř 900 vývojářů.

Pokročilá telematika

Vysoce pokročilá telematika JDLink založená na webovém rozhraní poskytuje správcům vozových parků v reálném čase všechny potřebné informace pro důležitá rozhodnutí. Počínaje polohou stroje, přes sklizňový výkon, až po plánování údržeb. Satelitní systém automatického řízení AutoTrac zase dokáže snížit přesahy až o 90 %, což oceníte především v noci, takže je záběr žací lišty využit na maximum a obsluha zůstane odpočatá. Tyto systémy jsou dostupné na všechny sklízecí mlátičky John Deere.

Vysoká úroveň telematiky je pro zemědělce stále důležitější. V této oblasti je John Deere světovým leaderem.
Vysoká úroveň telematiky je pro zemědělce stále důležitější. V této oblasti je John Deere světovým leaderem.

Spolehliví pomocníci řady W pro menší farmy

  • Kvalitní práce i v obtížných a vlhkých podmínkách
  • Plně elektronické nastavení z komfortní prostorné kabiny Deluxe
  • Nejkvalitnější šestiválcové motory John Deere PowerTech PSX s turbodmychadly

Potřebujete spolehlivou a lehce udržovatelnou sklízecí mlátičku pro menší pole s vysokým výkonem, dobrou palivovou účinností a kapacitou, která je dostatečná pro celou řadu plodin a podmínek? Ideálním řešením je řada W s vysokou kvalitou práce, která perfektně pracuje i v těžkých a vlhkých podmínkách, takže se nemusíte bát nepřízně počasí. Má osvědčenou vytřásadlovou technologii, která je šetrná k materiálu a zároveň se projevuje nízkou spotřebou paliva. Díky prostorné kabině Deluxe zůstává obsluha celý den svěží a soustředěná na práci.

Spolehlivé sklízecí mlátičky řady W nabízejí vysoký výkon i v náročných a vlhkých podmínkách.
Spolehlivé sklízecí mlátičky řady W nabízejí vysoký výkon i v náročných a vlhkých podmínkách.
 

Nejmodernější vytřásadlové sklízecí mlátičky řady T

  • Vysoce výkonná technologie na bázi klasických vytřásadel
  • Ergonomicky dokonale řešená kabina Premium
  • Motor splňující emisní normy stupně III B
Hledáte nejmodernější vytřásadlovou sklízecí mlátičku, která Vám nabídne maximální dostupný výkon? Řada T má pro vás všechno. Unikátní tangenciální mechanismus v kombinaci s prstovým separátorem zajišťuje přímý a plynulý tok materiálu, který je šetrný k zrnu i slámě. Díky největší aktivní ploše separačního ústrojí mezi sklízecími mlátičkami na trhu se i 5-ti vytřásadlová mlátička řady T vyrovná nejvíc rozšířeným 6-ti vytřásadlovým řešením. Nová prostorná kabina Premium s vynikajícím výhledem, volbou dotykového displeje a velkým úložným prostorem udrží obsluhu čilou i při náročných směnách.
 
Nejmodernější vytřásadlové sklízecí mlátičky řady T s tangenciálním mlátícím ústrojím.
Nejmodernější vytřásadlové sklízecí mlátičky řady T s tangenciálním mlátícím ústrojím.
 

Vyzkoušejte si budoucnost s řadou S

  • Nejpokročilejší systém mlácení a separace na trhu
  • Ergonomicky dokonale řešená kabina Premium
  • Ovládání drcení a rozmetání zbytků přímo z kabiny

Patříte mezi ty nejnáročnější zákazníky s nejvyššími požadavky na kvalitu a rychlost? Pokud ano, tak je pro Vás řada S ideální řešení. Unikátní jednorotorové separační ústrojí s variabilním tokem, vyvinuté speciálně pro Evropský trh, Vám nabídne šetrnější mlácení a rychlejší separaci při úspoře paliva. Při vývoji byl kladen důraz na robustnost a jednoduchost konstrukce, která je zárukou vysoké spolehlivosti a jednoduchosti obsluhy.

Unikátní jednorotorové separační ústrojí s variabilním tokem nebo možnost pásového podvozku nabízí řada S.
Unikátní jednorotorové separační ústrojí s variabilním tokem nebo možnost pásového podvozku nabízí řada S.
 
Ing. David Pokorný, Brand manager