Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

L1534 DEMO TOUR 2016 startuje!

Kliknutím přejděte na informační portál DemoTour.cz

 

Vážení zákazníci a příznivci žlutozelené techniky John Deere. I letos jsme tu pro vás s nabídkou předvedení lisu na velké hranaté balíky L1534. Zároveň spouštíme informační portál www.demotour.cz, který Vám bude přinášet aktuální informace o pohybech soupravy.

Předvádění soupravy bude probíhat opět po celé České republice. Budeme navazovat na loňskou Demo tour při které se povedlo navštívit více jak desítku podniků a slisovat téměř 10 000 balíků. Lis bylo možné vidět na Moravě, na Vysočině i v Západních Čechách.
Demo souprava se zúčastnila i školení prodejců, kde došlo k přímé konfrontaci s konkurenčními stroji.

Konfrontace L1534 s konkurenčními lisy  Takto jsme minulý rok lisovali s lisem John Deere L1534 

DEMO L1534

Náš letošní předváděcí model L1534 je obdobné specifikace jako ten loňský. Je osazen sběračem s vačkovou dráhou o šířce 230 cm s pěti řadami hrotů a pozinkovanými prsty. Vkládací ústrojí MaxiCut HC23 je vybaveno řezáním s 23 noži. V lisovací komoře, která lisuje materiál do balíků o rozměru 90 x 120 cm, pracuje píst rychlostí 46 zdvihů za minutu. Kontrola utužení spočívá na čtyřech tlakových hydraulických válcích. Vázání zajišťuje systém dvojitého vázání se šesti vazači, jehož čištění probíhá vzduchem prostřednictvím dvou hydraulicky hnaných ventilátorů. Do úložného prostoru se vejde až 30 cívek motouzu. 

Pokud okolnosti nestanoví jinak, bude lis po dobu předvádění agregován s traktorem 7310R vybaveným převodovkou AutoPowr.

 

INFORMACE PŘÍMO Z POLE

Při příležitosti výjezdu demo soupravy jsme spustili nové webové stránky.

www.DemoTour.cz  

Naleznete zde základní informace a popis našich lisů na velké hranaté balíky. Prostřednictvím těchto stránek se Vám navíc budeme snažit podávat aktuální informace o průběhu DEMO Tour 2016 a tím co největší šanci vidět naše stroje v akci přímo na poli.

Ing. Filip Nikl, produktový manager STROM PRAHA a.s.