Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Lis V451M na farmě pana Stančíka

V květnu tohoto roku proběhlo předání a zaškolení nové řady lisu na kulaté balíky John Deere V451M u pana Stančíka v Petrově nad Desnou. Hlavní činnost pana Stančíka je chov skotu, pro který musí zajistit dostatečně kvalitní krmivo. Lis bude agregován s traktorem o výkonu 125 koní.

Pan Stančík hospodaří v Petrově nad Desnou u Šumperka a zaměřuje se především na chov skotu plemene Charolais. Nový lis na kulaté balíky John Deere V451M s řezáním s variabilní komorou, který dodalo naše středisko Šumperk prostřednictvím obchodního zástupce Víta Žaitlika, bude nasazován především k lisování senáže a sena pro zajištění krmiva pro chovaný skot.

Pan Stančík se k nákupu lisu John Deere V451M od naší společnosti rozhodl hlavně díky dobrým zkušenostem se servisním střediskem v Šumperku. Oceňuje jak včasné dodání náhradních dílů, tak poskytování kvalitních servisních služeb.

Tímto děkujeme panu Stančíkovi za projevenou důvěru při nákupu strojů a těšíme se na další spolupráci.

Autor: Vít Žaitlik


Fotogalerie