Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Mikuláš v moderním výrobním závodě BEDNAR FMT

Ve čtvrtek 4.12. jsme navštívili s našimi zákazníky výrobní závod českého výrobce moderní zemědělské techniky BEDNAR FMT V Rychnově nad Kněžnou. Na akci přijelo přes 200 zemědělců, kteří byli pohoštěni zabijačkovými specialitami. Součástí setkání bylo stacionární představení strojů BEDNAR  včetně novinek pro rok 2015, kterému dominovala již druhá generace secího stroje Omega a prohlídka výrobního závodu.

Stroje Bednar FMT Prase

Před vstupem byly k vidění hlavní stroje vyráběné společností BEDNAR         Kvalitní gastronomický zážitek zajišťovaly
včetněnovinek pro rok 2015, jako např. ROW-MASTER.                                     zabijačkové hody

Mikuláš nemohl chybět

Akce se nemohla obejít bez tradiční návštěvy Mikuláše (majitel společnosti Ladislav Bednář) a jeho doprovodu, který tvořili Lucifer (obchodní ředitel Petr Procházka) a sličné čertice s anděly. Mikuláš zhodnotil všechny dobré i špatné skutky přítomných návštěvníků a dle zásluh je odměnil.

Mikuláš a jeho družina Mikuláš

Výrobní závod navštívil i Mikuláš se svou družinou…          …a mnozí se museli zpovídat ze svých dobrých i špatných činů v tomto roce.  

Moderní výrobní prostor

Celá akce se uskutečnila v nejmodernější části výrobního závodu, v podúrovňovém skladovacím prostoru, který se právě dokončuje. Tento automatizovaný sklad na svařence je prvním krokem při montáži stroje, odkud  se díly posouvají dopravníky do tryskače a následně do práškové lakovny. Nový, úsporný systém skladování bude spuštěn na začátku měsíce ledna. Roční kapacity výrobního závodu tvoří úctyhodných 2000 strojů.

Prohlídka výrobního závodu Výrobní závod prochází neustálým rozšiřováním

Během celého dne probíhaly organizované prohlídky výrobního     Výrobní závod prochází neustálou modernizací a rozšiřováním.
závodu, který je vybaven jednou z nejmodernějších práškových      Již nyní jsou obslužné cesty vystavěny tak, že počítají s dalším
lakoven ve střední Evropě.                                                                       rozšiřováním výrobních ploch.

 

Ing. David Pokorný, Brand manager