Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Stříbrná medaile z Mistrovství České republiky v orbě!

První říjnový víkend se nejlepší oráči z celé republiky sjeli do Kamenice nad Lipou, kde společnost pro orbu ČR, z.s. ve spolupráci s Agenturou M-S-P pořádala 45. ročník Mistrovství České republiky v orbě. Tato mistrovská soutěž svojí dlouholetou tradicí, vysokou sportovní hodnotou a zcela mimořádným zájmem široké veřejnosti zcela převyšuje akce obdobného typu v České republice.

Mistrovské umění v našich řadách
Po prvním dni, který byl určen pro žáky a učně středních škol a učilišť, přišlo na řadu mistrovské umění nejlepších oráčů. Společně s mistrovským kláním v orbě moderními traktory se uskutečnil také 16. ročník Mistrovství České republiky v orbě koňmi a 8. ročník Mistrovství České republiky v orbě historickou technikou. A právě v této kategorii se na úžasném 2. místě umístil náš kolega Jan Vašulín, který pracuje jako mechanik ve středisku Velké Bílovice. Takže jak vidíte, tak v našem týmu skuteně najdete zlaté české ručičky, které mají k půdě skutečně blízko.

V 8. ročník Mistrovství České republiky v orbě historickou technikou se na druhém místě umístil náš kolega Jan Vašulín. Takže vidíte, že jsou u nás Vaše stroje dobrých rukou!

 

Tímto mu ještě jednou gratulujeme ke skvělému výsledku a přejeme hodně štěstí v dalších soutěžích.


Ing. Jiří Kvasnička