Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Namísto jelenů stavební technika - začínáme stavět

Počátkem dubna jsme velice rádi vyklidili zelenou plochu ve Lnářích. Předáním staveniště se podařilo završit více než pětileté období stavebních příprav. V prostorách určených původně pro uskladnění techniky začal působit náš generální dodavatel - S & H stavební a obchodní firma spol. s r.o. a začala tak realizace II. etapy budování střediska. Zahájení stavby, která je plánována do konce října letošního roku, se středisko ve Lnářích rozroste o dvě další haly, prostory pro mytí strojů a vlastní čerpací stanici.

V současné době se provádí skrývka ornice (odvezeno již bylo několik stovek fůr země),  byl odstraněn starý plot a plot mezi dosavadním areálem a bývalou soukromou zahradou, zmizel "krtinec" pro výstavu strojů a jsou již částečně vytyčeny pozice jednotlivých budoucích objektů.

Věříme, že stavba poběží podle harmonogramu a do konce roku začneme nově vybudované prostory opravdu využívat tak, abychom se posunuli opět o něco výše v kvalitě poskytovaných servisních a prodejních služeb.

O postupu stavby budeme dále průběžně informovat.