Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Národní výstava hospodářských zvířat

Ve dnech od 11. do 14. května jsme se zúčastnili Národní výstavy hospodářských zvířat. Návštěvníci brněnského výstaviště si tak mohli prohlédnout naší expozici zaměřenou především na potřeby živočišné produkce. Naše plocha byla součástí John Deere Farmy umístěné před volnou plochou K.

Řezačka s pokročilými technologiemi
Tahákem, který budil zájem mezi řadou návštěvníků, byla sklízecí řezačka John Deere 8300 s prezentovanými možnostmi drtících válců KernelStar a Shredder. Dalším prezentovaným řešením pro precizní zemědělství byl také systém HarvestLab. Ten můžete z řezačky během pár minut demontovat a můžete provádět rozbory siláží a senáží bez omezení kdykoliv v průběhu roku a přizpůsobovat krmení aktuálnímu stavu a získat z něj tak maximum.

Další stroje pro živočišnou výrobu
Mezi vystavenými exponáty nechyběly ani další stroje z našeho portfolia, které jsou využitelné pro potřeby živočišné výroby – traktor John Deere řady 5M s čelním nakladačem, stájový kolový nakladač Kramer KL10.5, lis na kulaté balíky John Deere F440E s pevnou komorou, mulčovač posklizňových zbytků BEDNAR a také přepravník na dobytek PRONAR.


Sklízecí řezačka John Deere 8300 v obklopení návštěvníků. 


Součástí prezentace sklízecí řezačky John Deere řady 8000 byly i drtící válce KernelStar a Shredder.


Traktor John Deere 5075M s čelním nakladačem je univerzální pomocník pro malé farmy nebo pro potřeby živočišné výroby. 


Výstavní expozice STROM PRAHA byla součástí Farmy John Deere.

 


Lešek Podhorský
Marketingový specialista
STROM PRAHA