Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Nejsilnější traktor řady 5R předán na Klatovsko

V červenci jsme v rámci divize Západ předali první a hned nejsilnější a plně vybavený traktor řady 5R. Jednalo se o model John Deere 5125R s čelním nakladačem John Deere 603R, majitelem je pan Josef Krůs ml., který podniká spolu s otcem na Klatovsku. Jejich hlavní činností je pěstování zeleniny (www.mlynpodhora.cz). Z toho vyplývají specifické požadavky na tento traktor - na fotografiích určitě zaujmou kultivační kola, která jsou pro požadované práce nutností.  Co se týče výbavy, určitě stojí za zmínku např. odpružená přední náprava i kabina, čelní ramena a čelní vývodový hřídel, kožený volant, pracovní osvětlení kompletně v LED provedení a další. Stroj doplní již používané traktory John Deere 5080M a 6230 Premium.

Děkujeme otci i synovi Krůsových za důvěru a dlouholetou spolupráci a přejeme, aby nový traktor sloužil k plné spokojenosti a přispěl k úspěchu v jejich podnikání.