Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Nová řezačka na dosah!

Zvažujete pořízení zcela nové sklízecí řezačky, výměnu Vaší stávající, nebo si chcete sklízecí řezačku jen vyzkoušet? Řešení máme opravdu pro každého. Ve spolupráci s John Deere Financial jsme připravili velmi zajímavý produkt, který dokáže pokrýt potřeby nejen zemědělců, ale i poskytovatelů zemědělských služeb.

Pokud nechcete řešit jakékoliv dodatečné náklady, jako jsou běžné údržby, opotřebitelné díly, nebo nenadále vzniklé situace, pak je tento produkt pronájmu sklízecích řezaček určen právě pro Vás. Nemusíte myslet na to, že stroj vyžaduje servisní prohlídku. Systém JDLink nás na to upozorní včas, my se Vám sami ozveme a naplánujeme ji ve spolupráci s vámi. Tyto pravidelné údržby, jako jsou zejména výměny olejů a filtrů jsou již v ceně. Systém JDLink nás též upozorní na možné technické problémy pomocí chybových kódů, na které můžeme reagovat mnohem rychleji, a to i díky vzdálené diagnostice. Pro Vás to znamená jen více sklizených hektarů.

Součástí této nabídky je i kompletní strojní pojištění, takže můžete být v klidu i v případě nenadálé situace, jakou může být např. vniknutí cizího předmětu do stroje. Co ale jistě oceníte nejvíce, jsou opotřebitelné díly v ceně. Celá tato nabídka pro Vás znamená jen to, že přesně víte, co Vás roční provoz sklízecí řezačky bude stát.

Součástí této limitované série strojů je vždy kukuřičný adaptér, sběrač píce a revoluční diskový zrnový procesor KernelStar2. A to vše v kombinaci se sklízecí řezačkou John Deere 8300 s maximálním výkonem 490 koní, jejíž průchodnost je 70-100 tun čerstvé kukuřice za hodinu. Řezačka je vždy v nadstandardní výbavě.

Zaváděcí cena je 3 400,- Kč bez DPH/mth při minimálním proběhu 500 mth. Tento pronájem sklízecí řezačky je stanoven na minimální dobu 12 měsíců, lze však zvolit i 24, 36 nebo 48 měsíců.

Máte-li jiný roční proběh motohodin, i tak se na nás neváhejte obrátit, jistě dokážeme nalézt řešení i pro Vás.
Více informací o vybavení stroje či dalších detailech tohoto pronájmu Vám podá Váš nejbližší prodejce techniky John Deere, popřípadě na e-mailu marek.fikejs@stromc.cz, tel.: 725 687 275.