Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Nová sekačka fervejí John Deere 8900A PrecisionCut: nová úroveň výkonu a produktivity na hřišti.

Kvalita střihu

S kombinací vysokokapacitního sečení s prémiovou kvalitou střihu a konečného vzhledu trávníku je sekačka fervejí John Deere 8900A PrecisionCut posledním přírůstkem do oceněními ověnčené rodiny modelů A. Modelová řada A zahrnuje sekačky fervejí, rafů a odpališť.

S novým modelem 8900A PrecisionCut, což je zároveň sekačka fervejí John Deere s nejširším záběrem, mohou uživatelé maximalizovat obojí: produktivitu a kvalitu střihu. Vše navíc s tím, že máte více kontroly nad tím, jak sekačka pracuje.

Vřetena

Sekačka se nabízí buď s vřeteny o šířce 26, nebo 30 palců (66, nebo 76cm) oboje s průměrem 7 palců (18cm), což poskytuje celkovou šířku záběru 112, nebo 130 palců (2,9m, nebo 3,3m). To vše se skvělým kopírováním terénu. Obě jednotky mohou být osazeny vertikutačním příslušenstvím pro vyšší univerzálnost a pohodlí.

Jednotky se šířkou 26 palců (66cm) jsou k dostání ve verzích s pěti, osmi, nebo 10 noži. Volitelně je v nabídce kondicionér a kartáčky zadních válců pro zvýšení výkonnosti.  Větší jednotky se šířkou 30 palců (76cm) mají pět, nebo osm nožů a umožňují vysokokapacitní sečení. Nastavení výšky sečení u obou vřeten je velmi snadné za pomocí systému SpeedLink, který byl již v praxi osvědčen na ostatních strojích John Deere.

Motor

Čtyřválcový motor o výkonu 48,3 koně (36kW) s přímým vstřikováním spolu s elektronickou převodovkou LoadMatch zajišťuje konzistentní kvalitu střihu a snadnou jízdu ve svahu.

Moderní technologie

Model 8900A má také prověřený systém TechControl, který umožňuje snadné a efektivní řízení prvků, jako je např. ovládání stroje, jeho údržba a diagnostika. Za použití displeje TechControl, který je chráněn heslem, může uživatel electronicky nastavit rychlost sečení a přepravy. Navíc lze nastavit i rychlost otáčení při sečení, kdy se zvedají vřetena z trávníku a omezí se tak možnost skalpování.