Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Nový traktor 8370R v Agro Kluky

Loni jsme koncem června předávali do společnosti Agro Kluky manipulátor Kramer KT 559. Letos k němu téměř "do roka a do dne" přibyl nový traktor John Deere 8370R s převodovkou e23. V Klukách bude tento traktor nasazen během žní a podzimního vyorávání řepy s tříosým překládacím vozem. Mimo tuto pracovní operaci převezme velkou část polních prací, při kterých bude pracovat s pětimetrovým podrývákem, předseťovým kompaktorem o záběru 8 metrů a diskovým podmítačem o stejném záběru. Dle slov hlavního mechanizátora pana Jaroslava Procházky se rozhodli pro model 8370R především kvůli výkonové rezervě do překládacího vozu, se kterým pracují i během nepříznivých podmínek při podzimním vyorávání cukrové řepy, kterou zde pěstují na výměře bez mála 200 hektarů. V těchto náročných podmínkách, které na sklonku sezóny při vyorávání panují, bude znát i velmi dobrá trakce, díky ideálnímu rozložení hmotnosti 55:45. Pro traktor John Deere se v zde rozhodli především díky kvalitním službám našeho střediska v Ovčárech.

Během žní pracuje nový traktor s tříosým překládacím vozem při obsluze sklízecích mlátiček.

John Deere 8370R o výkonu 370 koní budou využívat v Klukách i pro práci s podrývákem, předseťovým kompaktorem a diskovým podmítačem.


Autor: Lešek Podhorský

Fotogalerie