Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Nový žací stroj John Deere Z997R

Žací stroj John Deere Z997R podává výkon za všech podmínek

John Deere pokračuje v rozšiřování své nabídky žacích strojů a představuje nový model ZTrak Z997R. Tento model nahradí velmi úspěšný ZTrak 997. Nový Z997R má výkonný vznětový motor s 28.6 koňmi, který majiteli zajistí dostatek síly za všech podmínek sečení, dokonce i ve vysoké a mokré trávě. Stejně jako minulý model má nulový poloměr otáčení. Žací ústrojí s bočním výhozem jsou v nabídce v šířce 60, nebo 72 palců a jsou vyrobena z oceli 7-Iron. Ústrojí se zadním výhozem je k dostání v šířce záběru 60 palců.

 

Maximální spolehlivost

Stroj je zkonstruován pro maximální spolehlivost a minimalizaci prostojů, nižší náklady na provoz a vyšší výkonnost. Z997R má robustní rám, pohon žacího ústrojí je zajištěn pomocí hřídele a konstrukce předních opěrných kol zajišťuje vysokou odolnost stroje.

Nový Z997R je výkonný žací stroj s nulovým poloměrem otáčení, který poseče maximální plochu za hodinu a to bez toho, aby byla obsluha stroje unavená. Zároveň stroj dosahuje vysoké kvality střihu. Exceluje v těch nejtěžších podmínkách a uchovává si nízkou spotřebu paliva a vysokou odolnost.

 

Pohodlí a volitelná výbava

ZTrak Z997R nabízí velké množství volitelného příslušenství, které zvýší pohodlí obsluhy a sníží její únavu. Je standardně vybaven hydraulickým zvedáním žacího ústrojí, ergonomickými ovládacími pákami a jednoduchým zapínáním PTO. Dostupné je i plně nastavitelné odpružení sedadla pro zvýšení komfortu obsluhy.

 

V nabídce na konci roku

Nový ZTrak bude v ČR k dostání až v roce 2016.