Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Ocenění pro John Deere

Společnost John Deere se v poslední době umístila na čelních místech v řadě žebříčků zveřejňovaných uznávanými americkými magazíny. Poznejte s námi, ve kterých žebříčcích se společnost John Deere umístila. 

John Deere mezi 50 světově nejuznávanějšími firmami

Společnost Deere & Company byla zařazena mezi padesátku nejuznávanějších firem na světě. Každoroční žebříček sestavuje časopis Fortune na základě devíti hledisek, mezi něž patří inovace, využití lidských zdrojů a všech poboček, odpovědnost v sociální oblasti, kvalita řízení firmy, finanční zdraví, hodnota dlouhodobých investic, kvalita výrobků i servisní péče a celosvětová konkurenceschopnost.

Každý den se soustředíme na to, abychom našim zákazníkům po celém světě nabízeli skvělé výrobky a služby,“ vysvětluje příčiny skvělého umístění Samuel R. Allen, předseda představenstva a výkonný ředitel Deere & Company. „Umístění v popředí žebříčku nejuznávanějších firem, který sestavuje časopis Fortune, dokládá, že se v našem podnikání držíme našich klíčových hodnot – poctivosti, kvality, oddanosti a inovací.“ Časopis Fortune při přípravě žebříčku posuzuje 1500 firem a společnost Deere & Company v něm obsadila 46. místo. Mezi pětici nejlepších patří Apple, Alphabet, Amazon, Berkshire Hathaway a Walt Disney.

  

John Deere jedním z amerických nejlepších zaměstnavatelů

Magazín Forbes na základě výzkumu zařadil společnost John Deere mezi americké nejlepší zaměstnavatele. Ve výsledcích za rok 2016, které byly zveřejněny na konci března, se společnost John Deere umístila na prvním místě v kategorii strojírenství a výroba a celkově na 19. místě. V roce 2015 obsadila 38. místo.

Magazín Forbes provedl nezávislý průzkum mezi 500 velkými společnostmi, které zaměstnávají více než 5 tisíc zaměstnanců. Přibližně 30 tisíc amerických zaměstnanců napříč všemi společnostmi bylo anonymně dotázáno bez kontroly odpovědí ze strany zaměstnavatelů. Forbes uvedl, že respondenti byli reprezentativním vzorkem pracovní síly USA dle pohlaví, věku, regionu, vzdělání a etnického původu.

Mezi prvním 5 umístěnými firmami jsou společnosti Marathon Petroleum, Google, Costco Wholesale, Wegmans Food Markets a United Services Auto Association (USAA).  

Celé výsledky si můžete prohlédnout zde.