Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Ocenění Red Dot za design řezačky John Deere

Inovativní samochodné řezačky John Deere řady 8000 jsou znovu středem pozornosti. Red Dot 2016Získaly totiž mezinárodní cenu Red Dot pro rok 2016 za produktový design. Porota nezávislých specialistů na design ze 41 zemí vybrala na základě přísných kritérií řezačku z více než 5200 přihlášených produktů z 57 zemí. Kategorie produktového designu pro ocenění za rok 2016 zahrnovala široké spektrum přihlášených produktů od spotřební elektroniky po módu, životní styl a sport.  

 

 

"Revoluční nový design samochodné řezačky John Deere řady 8000 zrcadlí inovativní technologie a funkce těchto strojů” řekl Profesor Matthias Schönherr, bývalý specialista společnosti Porsche design, který byl zodpovědný za design nové řezačky. Styl take hraje důležitou roli ve vyjádření hodnoty a kvality značky stroje. 

Profesor Matthias Schönherr 
“Revoluční nový design samochodné řezačky John Deere řady 8000 zrcadlí inovativní technologie a funkce těchto strojů”  
Profesor Matthias Schönherr, hlavní designer řezačky 
“Revoluční nový design samochodné řezačky John Deere řady
8000 zrcadlí inovativní technologie a funkce těchto strojů” 

Toto uznávané ocenění je nedílnou součástí úspěchu řezačky řady 8000” řekl Christoph Wigger, Vice President obchodu a marketingu John Deere Regionu 2. “U zemědělských strojů často nemá design tak velkou důležitost, ale John Deere dal vývojářům s cílem zvýšit efektivnost a produktivitu možnost začít od nákresu celkově nového designu stroje.

Celá řada řezaček John Deere řady 8000 je vyráběna v německém Zweibrückenu a skládá se z 8 modelů s výkonem od 380 do 845 koní.
Řezačky mají plně integrovanou řadu nástrojů precizního zemědělství, reprezentují nejmodernější technologie a jsou navrženy tak, aby poskytly nejvyšší řezací výkon v píci a kukuřici pro krmné účely a produkci bioplynů.
 
Pro více informací o nových samochodných řezačkách John Deere řady 8000 navštivte produktovou stránku nebo kontaktujte svého prodejce